Ahoy
Routebeschrijving
Hoe in te schrijven
Tijdschema en entreeprijzen
Lijst deelnemers
Slotfeest
Werving vrijwilligers

Er staan op dit moment 2073 deelnemers in de database (laatst bijgewerkt op 19-06-2007).

 Achternaam

 

Voornaam

 

Geboortedatum

 

Nationaliteit

 

Categorie

 

 Aarnes

 

Aud

 

1944

 

NOR

 

60W

 

 Aas

 

Finn aage

 

1957

 

NOR

 

50M

 

 Aaserud

 

Svein

 

1950

 

NOR

 

50M

 

 Abadjiev

 

Peter

 

1938

 

BUL

 

65M

 

 Abbel

 

Richard

 

1945

 

GER

 

60M

 

 ABIS

 

AHMET

 

1961

 

TUR

 

40M

 

 Achenbach

 

Peter

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Adant

 

Serge

 

1961

 

BEL

 

40M

 

 Adomauskas

 

Romualdas

 

1938

 

LTU

 

65M

 

 Ahlandsberg

 

Jörgen

 

1962

 

SWE

 

40M

 

 Ahlbrand

 

Herbert

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Ahlemeyer

 

Paul

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Ahrens

 

Frank

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Ahrensdorf

 

Jürgen

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Ainley

 

John

 

1962

 

ENG

 

40M

 

 AKDAGLI

 

CENGIZ

 

1962

 

TUR

 

40M

 

 Aksoy

 

Cahit

 

1936

 

TUR

 

70M

 

 Aland

 

Karl-Heinz

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Albers

 

Heidi

 

1960

 

GER

 

40W

 

 Albert

 

Harold

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Albon

 

Bruce

 

1939

 

ENG

 

65M

 

 Alcock

 

Maurice

 

1935

 

ENG

 

70M

 

 Alekhin

 

Valery

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Alemany Coll

 

Antoni

 

1951

 

ESP

 

50M

 

 Alexander

 

Nathalie

 

1965

 

BEL

 

40W

 

 Alexeev

 

Leonid

 

1940

 

RUS

 

65M

 

 Alfredovich

 

Igor

 

?

 

?

 

?

 

 Allen

 

Michael

 

1953

 

ENG

 

50M

 

 Allison

 

Brian

 

1939

 

ENG

 

65M

 

 Allison

 

Eileen

 

1952

 

ENG

 

50W

 

 Alomaine

 

Emile

 

1925

 

BEL

 

80M

 

 ALP

 

CENGIZ

 

1967

 

TUR

 

40M

 

 Alting

 

Mia

 

1965

 

NED

 

40W

 

 ALTINISIK

 

NILGUN

 

1955

 

TUR

 

50W

 

 ALTINISIK

 

NURDOGAN

 

1943

 

TUR

 

60M

 

 Ambrosimova

 

Irina

 

1967

 

RUS

 

40W

 

 Amelin

 

Anatolij

 

?

 

RUS

 

60M

 

 Amiaud

 

Andre

 

1944

 

FRA

 

60M

 

 Amos

 

Susanne

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Anders

 

Peter

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Anders

 

Sabine

 

1967

 

GER

 

40W

 

 Andersen

 

Birthe

 

1958

 

DEN

 

40W

 

 Andersen

 

Sonja

 

1952

 

DEN

 

50W

 

 Andersson

 

Anita

 

1946

 

SWE

 

60W

 

 Andersson

 

Gösta

 

1946

 

SWE

 

60M

 

 Andersson

 

Torbjörn

 

1954

 

SWE

 

50M

 

 Andre

 

Eric

 

1960

 

MON

 

60M

 

 Andreasson

 

Bo

 

1941

 

SWE

 

65M

 

 Andreeva

 

Larisa

 

1953

 

RUS

 

50W

 

 Andreone

 

Olivier

 

1958

 

FRA

 

40M

 

 Andrews

 

Paul

 

1964

 

ENG

 

40M

 

 Angenendt

 

Günther

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Angerer

 

Peter

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Ansverina

 

Arija

 

1945

 

LAT

 

60W

 

 Antal

 

Zoltan

 

1947

 

HUN

 

60M

 

 ANTALOVITS

 

GYÖRGY

 

1944

 

HUN

 

60M

 

 Antl

 

Pavel

 

1947

 

CZE

 

60M

 

 Antonov

 

Volodymyr

 

1948

 

UKR

 

50M

 

 Apelt

 

Kurt

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Appel

 

Paul

 

1930

 

GER

 

75M

 

 Appelskog

 

Leif

 

1942

 

SWE

 

65M

 

 Aranyosi

 

Peter

 

1964

 

HUN

 

40M

 

 Aras

 

Oktay

 

1937

 

TUR

 

70M

 

 Arens

 

Karin

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Arndt

 

Erich

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Arndt

 

Heinz

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Arndt

 

Ingrid

 

1954

 

GER

 

50W

 

 Arnold

 

Gerd

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Artels

 

Willy

 

1946

 

BEL

 

60M

 

 Assenmacher

 

Karl-Josef

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Atabey

 

Ferit

 

1955

 

TUR

 

50M

 

 ATLIHAN

 

SUPHI

 

1948

 

TUR

 

50M

 

 Auer

 

Mathilde

 

1942

 

ITA

 

65W

 

 Auerswald

 

Klaus

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Auvache

 

Deborah

 

1964

 

ENG

 

40W

 

 AYDIN

 

ABDULLAH

 

1947

 

TUR

 

60M

 

 Baarlink

 

Jakobus

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Baas

 

Roelof

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Baatz

 

Michael

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Bacik

 

Ladislav

 

1957

 

SVK

 

50M

 

 Bacquelaine

 

Alfred

 

1958

 

BEL

 

40M

 

 Baderna-Stemberger

 

Manuela

 

1950

 

ITA

 

50W

 

 Bailek

 

Grzegorz

 

1956

 

POL

 

50M

 

 Bailly

 

Etienne

 

1955

 

BEL

 

50M

 

 Baise

 

Christian

 

1954

 

BEL

 

50M

 

 Bakker

 

Peter

 

1950

 

NED

 

50M

 

 Balance

 

Jean-Michel

 

1951

 

FRA

 

50M

 

 Balbieris

 

Andris

 

1944

 

LAT

 

60M

 

 Balucha

 

Antonin

 

1941

 

CZE

 

65M

 

 Banaszkiewicz

 

Ryszard

 

1941

 

POL

 

65M

 

 Bank

 

Roswitha

 

1937

 

GER

 

70W

 

 Bantel

 

Londa

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Barat

 

Frederic

 

1964

 

FRA

 

40M

 

 Barguirdjian

 

Jacqueline

 

1930

 

FRA

 

75W

 

 Barillon

 

Irma

 

1951

 

FRA

 

50W

 

 Barnes

 

John

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Barnich

 

Pierre

 

1953

 

LUX

 

50M

 

 Barrett

 

Michael

 

1937

 

ENG

 

70M

 

 Barry

 

Vivienne

 

1945

 

IRE

 

60W

 

 Bartel

 

Renate

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Bartel

 

Wolfgang

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Barthel

 

Uta

 

1956

 

GER

 

50W

 

 Barthlott

 

Karin

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Bartosova

 

Eda

 

1931

 

CZE

 

75W

 

 Bartosova

 

Hana

 

1948

 

CZE

 

50W

 

 Bartsch

 

Axel

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Basak

 

Josef

 

1947

 

CZE

 

60M

 

 BASUT

 

MEHLIKA

 

1953

 

TUR

 

50W

 

 Bateman

 

Terence

 

1942

 

ENG

 

60M

 

 Bauer

 

Gerd

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Bauer

 

Ingeborg

 

1931

 

GER

 

75W

 

 Baumann

 

Daniela

 

1958

 

GER

 

40W

 

 Baumann

 

Serge

 

1945

 

SUI

 

60M

 

 Baumbach

 

Prof. Kurt

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Baumgart

 

Rolf

 

1921

 

GER

 

85M

 

 Bausch

 

Bernd

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Bax

 

Geofrey

 

1932

 

ENG

 

75M

 

 Bax

 

Sally

 

1941

 

ENG

 

65W

 

 Baybulatova

 

Nadezda

 

1955

 

RUS

 

50W

 

 BAYKAL

 

SERPIL

 

1957

 

TUR

 

50W

 

 Bazzi

 

Vera

 

1963

 

SUI

 

40W

 

 Beauduceau

 

Francine

 

1943

 

FRA

 

60W

 

 Beck

 

Erika

 

1938

 

GER

 

65W

 

 Beck

 

Michael

 

1937

 

HUN

 

70M

 

 Beck

 

Paul

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Beck

 

Peter

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Becker

 

Ludger

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Beckmann

 

Klaus-Dieter

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Bednarova

 

Krista

 

1934

 

CZE

 

70W

 

 Beguin

 

Jean-Pierre

 

1941

 

FRA

 

65M

 

 Beguin

 

Michele

 

1942

 

FRA

 

65W

 

 Behrendt

 

Kläre

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Behrendt

 

Matthias

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Behrens

 

Ernst

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Behrmann

 

Helga

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Beld

 

Eric

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Beld

 

Marc

 

1967

 

NED

 

40M

 

 Belmonte

 

Catherine

 

1966

 

FRA

 

40W

 

 Beltermann

 

Maria

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Bender

 

Günther

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Bender

 

Henry

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Bender

 

Ursula

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Benicek

 

Josef

 

1930

 

CZE

 

M75

 

 Benkova

 

Ivanka

 

1962

 

SVK

 

40W

 

 Benoit

 

Laurent

 

1962

 

FRA

 

40M

 

 Benz

 

Günter-Josef

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Benz

 

Walter

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Beranek

 

Peter

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Berben

 

Jo

 

1945

 

NED

 

60M

 

 Berendsen

 

Rico

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Bereznev

 

Oleg

 

1966

 

RUS

 

40M

 

 Berg

 

Roswitha

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Berge

 

Jörg

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Berger

 

Ferdinand

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Berger

 

Ignaz

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Bergstedt

 

Bengt-Olof

 

1940

 

SWE

 

65M

 

 Bergström

 

Bengt

 

1934

 

SWE

 

70M

 

 Bertels

 

Ralf

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Berthold

 

Johannes

 

1922

 

GER

 

85M

 

 Besse

 

Kees

 

1934

 

NED

 

70M

 

 Besson

 

Ingrid

 

1964

 

BEL

 

40W

 

 Bestel

 

Reine

 

1921

 

FRA

 

85W

 

 Bettin

 

Günter

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Beutter

 

Roger

 

1962

 

SUI

 

40M

 

 Bezem

 

Monique

 

1965

 

NED

 

40W

 

 BIÁCSI

 

TAMÁS

 

1942

 

HUN

 

65M

 

 Biber

 

Walter

 

1943

 

SUI

 

60M

 

 Biberach

 

Franz

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Bickell

 

Brian

 

1936

 

ENG

 

70M

 

 Bickhardt

 

Doerte

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Bielfeldt

 

Ingrid

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Biggs

 

Alan

 

1929

 

ENG

 

75M

 

 Bigot

 

Annick

 

1945

 

FRA

 

60W

 

 Bihl

 

Ursula

 

1921

 

GER

 

85W

 

 Bilic

 

Dimitrije

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Billard

 

Jean

 

1961

 

FRA

 

40M

 

 Bindault

 

Marie-Dominique

 

1951

 

FRA

 

50W

 

 BINGOL

 

AYDIN

 

1939

 

TUR

 

65M

 

 Birch

 

Ted

 

1938

 

ENG

 

65M

 

 Bird

 

Betty

 

1934

 

ENG

 

70W

 

 Birk

 

Anni

 

1937

 

GER

 

70W

 

 Bischof

 

Erich

 

1941

 

AUT

 

65M

 

 Bischoff

 

Anneliese

 

1933

 

GER

 

70W

 

 Bison

 

Ernst

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Bitsch

 

Horst

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Blasberg,

 

Marianne

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Blatna

 

Alena

 

1957

 

CZE

 

50W

 

 Blob

 

Gerhard

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Blomberg

 

Birger

 

1928

 

SWE

 

75M

 

 Blomfelt

 

Kaj

 

1939

 

FIN

 

65M

 

 Blümel

 

Hans-Joachim

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Blömeke

 

Heinz

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Bodenbinder

 

Torsten

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Body

 

Susan

 

1950

 

ENG

 

50W

 

 Boegelsack Dr.

 

Lutz

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Boehm

 

Josef

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Boekhoff

 

Richard

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Boerma

 

Jan

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Boese

 

Dietmar

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Boettcher

 

Dietmar

 

?

 

GER

 

65M

 

 Bogomolov

 

Aleksanr

 

1957

 

RUS

 

50M

 

 Bohl

 

Arnd

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Bohrer

 

Gertrud

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Bohunek

 

Ladislav

 

1950

 

CZE

 

50M

 

 Bolshov

 

Nikolay

 

1944

 

RUS

 

60M

 

 Bondarenko

 

Anatoly

 

1959

 

RUS

 

40M

 

 Bongers

 

Ralf

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Boon

 

Jan

 

1935

 

NED

 

70M

 

 Boone

 

Jan

 

1955

 

NED

 

50M

 

 Boots-Theunissen

 

Ilse

 

1964

 

NED

 

40W

 

 Borchardt

 

Heike

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Bordewijk

 

Jan

 

1937

 

NED

 

70M

 

 Borg

 

Toni

 

1937

 

SWE

 

70M

 

 Borgö

 

Peter

 

1960

 

SWE

 

40M

 

 Bortolotto

 

Stefano

 

1960

 

ITA

 

40M

 

 Bosch

 

Jürgen

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Boschan

 

Michael

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Bossmark

 

Liss

 

1927

 

SWE

 

80M

 

 Bouck

 

Sandra

 

1961

 

NED

 

40W

 

 Boulard

 

Bernadette

 

1956

 

BEL

 

50W

 

 Bouret

 

Michelle

 

1944

 

FRA

 

60W

 

 Bowles

 

David

 

1949

 

ENG

 

50M

 

 BOZDOGAN

 

HALIS

 

1961

 

TUR

 

40M

 

 Bozenicar

 

Jirina

 

1942

 

SUI

 

65W

 

 BOZKURT

 

ERMAN

 

1948

 

TUR

 

50M

 

 Bradburn

 

Ronald

 

1940

 

ENG

 

65M

 

 Braier

 

Christoph

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Brand

 

Herman

 

1946

 

NED

 

60M

 

 Brandenberger

 

Marcel

 

1964

 

SUI

 

40M

 

 Braun

 

Gabi

 

1958

 

GER

 

40W

 

 Braun

 

Hans-Jürgen

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Braun

 

Linus

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Braun

 

Reinhold

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Brazda

 

Martin

 

1959

 

CZE

 

40M

 

 Breumair

 

Toni

 

1927

 

GER

 

80M

 

 Brewer

 

Chris

 

1952

 

ENG

 

50M

 

 Brinkhoff

 

Martin

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Brinkman

 

Bert

 

1963

 

NED

 

40M

 

 Brisson

 

Pierre

 

1958

 

FRA

 

40M

 

 Brock

 

Klaus

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Brock

 

Wolfgang

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Brocke

 

Axel

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Brocker

 

Manfred

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Broelckaert

 

Jozef

 

1928

 

BEL

 

75M

 

 Broelmann

 

H. Bernd

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Bromboszcz

 

Barbara

 

1951

 

POL

 

50W

 

 Brook

 

Geoffrey

 

1929

 

ENG

 

75M

 

 Broschard

 

Thomas

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Brouwers

 

Piet

 

1946

 

NED

 

60M

 

 Brown

 

Janet

 

1947

 

ENG

 

60W

 

 Brown

 

Ray

 

1945

 

ENG

 

60M

 

 Brtosova

 

Margita

 

1967

 

SVK

 

40W

 

 Bruins

 

Jan

 

1957

 

NED

 

50M

 

 Bröcker

 

Dieter

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Buchta

 

Petr

 

1954

 

CZE

 

50M

 

 Buchta

 

Vladimir

 

1930

 

CZE

 

M75

 

 Budinsky

 

Petr

 

1961

 

CZE

 

40M

 

 Budko

 

Igor

 

1962

 

RUS

 

40M

 

 Bula

 

Karol

 

1936

 

POL

 

70M

 

 Bundzel

 

Vojtech

 

1953

 

SVK

 

50M

 

 Buntins

 

Lutz

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Burgess

 

Suzanne

 

1956

 

ENG

 

50W

 

 Burkard

 

Norbert

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Burrack

 

Ingrid

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Buryak

 

Boris

 

1956

 

UKR

 

50M

 

 Busche-Schmidt

 

Christiane

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Butcher

 

Pamela

 

1930

 

ENG

 

75W

 

 Butenhoff

 

Martin

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Buyk

 

John

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Bykov

 

Alexander

 

1954

 

RUS

 

50M

 

 Bätcker

 

Heide-Marie

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Böhmer

 

Karl

 

1927

 

AUT

 

80M

 

 Böse

 

Bernhard

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Bösel

 

Andreas

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Bösel

 

Sabine

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Cadis

 

Georges

 

1934

 

FRA

 

70M

 

 Caimi

 

Susanne

 

1957

 

ITA

 

50W

 

 Cakiqi

 

Fazli

 

1952

 

KOS

 

50M

 

 Calisir

 

Faik

 

1955

 

TUR

 

50M

 

 Callcut

 

John

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Callebaut

 

Ronald Charles

 

1949

 

NED

 

50M

 

 CAMLIDAG

 

ATILLA

 

1960

 

TUR

 

40M

 

 Campagnolle

 

Pierre

 

1964

 

FRA

 

40M

 

 Campbell

 

John

 

1935

 

SCO

 

70M

 

 Camus

 

Jacques

 

1949

 

BEL

 

50M

 

 Carlsson

 

Nils-Ove

 

1941

 

SWE

 

65M

 

 Carquin

 

Jean-Michel

 

1964

 

FRA

 

40M

 

 Carthy

 

Clive

 

1959

 

ENG

 

40M

 

 Caru

 

Ferdinando

 

1939

 

ITA

 

65M

 

 Casabona Fina

 

Oscar

 

1959

 

ESP

 

40M

 

 Castelvetro

 

Carlo

 

1960

 

ITA

 

40M

 

 Cavallaro

 

Fabio

 

1963

 

ITA

 

40M

 

 Cavatorta

 

Jean-Claude

 

1955

 

ITA

 

50M

 

 Cecava

 

Miroslav

 

1958

 

CZE

 

40M

 

 Celentani

 

Giovanni Battista

 

1930

 

ITA

 

75M

 

 Celentani

 

Mario

 

1922

 

ITA

 

85M

 

 Celko

 

Robert

 

1955

 

SVK

 

50M

 

 Cernota

 

Stanislav

 

1964

 

CZE

 

40M

 

 Ceroni

 

Sergio

 

1940

 

ITA

 

65M

 

 Chabasse

 

Marie-Noëlle

 

1958

 

FRA

 

40W

 

 Chabierski

 

Czeslaw

 

1937

 

POL

 

70M

 

 Chandler

 

Eddie

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Charpin

 

Gilbert

 

1933

 

FRA

 

70M

 

 Chase

 

Alan

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Chateau

 

Jean-Pierre

 

1959

 

FRA

 

40M

 

 Chaunier

 

Robert

 

1944

 

FRA

 

60M

 

 Chavrikov

 

Anatoly

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Chekunkov

 

Vladimir

 

1948

 

RUS

 

50M

 

 Chemin

 

Nathalie

 

1967

 

FRA

 

40W

 

 Chevalin

 

Guy

 

1926

 

FRA

 

80M

 

 Chlapek

 

Josef

 

1961

 

CZE

 

40M

 

 Cholinsky

 

Jan

 

1965

 

CZE

 

40M

 

 Christian

 

Georg

 

1923

 

GER

 

80M

 

 Cibulka

 

Vladimir

 

1961

 

CZE

 

40M

 

 Ciezkowsko

 

Evyk

 

1936

 

POL

 

70M

 

 Cimburek

 

Jaroslav

 

1949

 

CZE

 

50M

 

 Civil

 

Geoff

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Claes

 

Irene

 

1950

 

BEL

 

50W

 

 Clarke

 

Derek

 

1931

 

ENG

 

75M

 

 Claussen

 

Claus

 

1933

 

NOR

 

70M

 

 Clayton

 

Duncan

 

1938

 

ENG

 

65M

 

 Clayton

 

William

 

1932

 

ENG

 

75M

 

 Cleary

 

Margaret

 

1950

 

IRE

 

50W

 

 Coitinho Caetano

 

Joao

 

1950

 

POR

 

50M

 

 Condorelli

 

Lia Paola

 

1965

 

ITA

 

40W

 

 Coquelin

 

Jean-Yves

 

1944

 

FRA

 

60M

 

 Cornanic

 

Alexander

 

1962

 

SVK

 

40M

 

 Cornarino

 

Giuseppe

 

1953

 

ITA

 

50M

 

 Couteau

 

Argentine

 

1937

 

FRA

 

70W

 

 Couteau

 

Gilles

 

1965

 

FRA

 

40M

 

 Cramer

 

Horst

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Crevecoeur

 

Andree

 

1922

 

BEL

 

85W

 

 Crompton

 

Wilfred

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Curtis

 

Janice

 

1943

 

ENG

 

60W

 

 Cvecko

 

Daniel

 

1962

 

SVK

 

40M

 

 Cywinski

 

Roman

 

1953

 

POL

 

50M

 

 Czernohorsky

 

Anna

 

1948

 

AUT

 

50W

 

 D'Hebboudt

 

Serge

 

1959

 

BEL

 

40M

 

 Dabrowski

 

Marian

 

1954

 

POL

 

50M

 

 Dalini

 

Stefan

 

1952

 

SWE

 

50M

 

 Dambach

 

Dietmar

 

1945

 

SUI

 

60M

 

 Danek

 

Erika

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Daniel

 

Norbert

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Darcy

 

Leslie

 

1921

 

ENG

 

85M

 

 Davoudi

 

Shahab

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Davydenko

 

Dmitry

 

1944

 

RUS

 

60M

 

 Dawson

 

Clive

 

1944

 

ENG

 

60M

 

 De Benque D.

 

Elisabeth

 

1939

 

FRA

 

65W

 

 De Bruin

 

Bert

 

1963

 

NED

 

40M

 

 De Koning

 

Kees

 

1963

 

NED

 

40M

 

 De Krijger

 

Elly

 

1945

 

NED

 

60W

 

 De Man

 

Gerard

 

1962

 

NED

 

40M

 

 De Santa Barbara

 

Michele

 

1942

 

FRA

 

60W

 

 De Visser

 

Bastiaan

 

1949

 

NED

 

50M

 

 De Vries

 

Tjaart

 

1965

 

NED

 

40M

 

 De Waal

 

Wini

 

1938

 

NED

 

65W

 

 De Zwart

 

Thijs

 

1944

 

NED

 

60M

 

 Debomy

 

Christine

 

1959

 

FRA

 

40W

 

 Debussche

 

Stephane

 

1961

 

FRA

 

40M

 

 Debuysscher

 

Christophe

 

1965

 

FRA

 

40M

 

 Decker

 

Sabine

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Degg

 

Peter

 

1937

 

ENG

 

70M

 

 Degtiariovas

 

Genadijus

 

1947

 

LTU

 

60M

 

 Deich

 

Lothar

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Deistung

 

Joachim

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Dekker

 

Arda

 

1952

 

NED

 

50W

 

 Delay

 

Jeanne

 

1920

 

FRA

 

85W

 

 Dellith

 

Matthias

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Delorme

 

Nathalie

 

1964

 

FRA

 

40W

 

 Demirova

 

Natascha

 

1956

 

SVK

 

50W

 

 Demond

 

Renate

 

1935

 

GER

 

70W

 

 Den Boer

 

Hans

 

1957

 

NED

 

50M

 

 Derler

 

Hermann

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Desanti

 

Fabiola

 

1936

 

ITA

 

70W

 

 Deschamps

 

Guy

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Desmet

 

Etienne

 

1939

 

BEL

 

65M

 

 Detraux

 

Marc

 

1964

 

BEL

 

40M

 

 Deutz

 

Hanno

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Devaney

 

Teresa

 

1952

 

IRE

 

50W

 

 Devillers

 

Jean

 

1960

 

BEL

 

40M

 

 Di Pietro

 

Gino

 

1940

 

ITA

 

65M

 

 Dick

 

Markus

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Diedrich

 

Rüdiger

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Diekmann

 

Doris

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Dietterle

 

Lilija

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Dignum

 

Margaret

 

1941

 

ENG

 

65W

 

 Dijkhuis

 

Gerard

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Dikareva

 

Alla

 

1956

 

RUS

 

50W

 

 Diker

 

Fulya

 

1966

 

TUR

 

40W

 

 Dixon

 

Raymond

 

1939

 

ENG

 

65M

 

 Dixon

 

Valerie

 

1940

 

ENG

 

65W

 

 Djuric

 

Ranko

 

1948

 

BIH

 

50M

 

 Dochtermann

 

Ulrich

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Dodds

 

Rob

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Dojka

 

Lech

 

1935

 

POL

 

70M

 

 Dommett

 

Gareth

 

1957

 

ENG

 

50M

 

 DOMONKOS

 

FERENC

 

1936

 

HUN

 

70M

 

 Donda

 

Aldo

 

1939

 

ITA

 

65M

 

 Donlon

 

Terry

 

1929

 

ENG

 

75M

 

 Donovan

 

Regina

 

1960

 

WAL

 

40W

 

 Dordevic

 

Petar

 

1963

 

SER

 

40M

 

 Dorenbusch

 

Reinhilde

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Dormal

 

Bernnard

 

1956

 

BEL

 

50M

 

 Dorrington

 

Michael

 

1931

 

ENG

 

75M

 

 Dostal

 

Karin

 

1946

 

GER

 

60W

 

 Douin

 

Michel

 

1951

 

BEL

 

50M

 

 Douwes

 

Anja

 

1961

 

NED

 

40W

 

 Dovblad

 

Ulla

 

1945

 

SWE

 

60W

 

 Doverby

 

Eva

 

1957

 

NOR

 

50W

 

 Dr. Emmerich

 

Hanskarl

 

1929

 

GER

 

75M

 

 Drauschke

 

Norbert

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Drechsler

 

Peter

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Dreier

 

Wolfgang

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Dubosc

 

Patricia

 

1949

 

FRA

 

50W

 

 Duke

 

Alan

 

1945

 

ENG

 

60M

 

 Dukowski

 

Gerhard

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Dulkowski

 

Franciszek

 

1946

 

POL

 

60M

 

 Dum

 

Karl-Heinz

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Dumont

 

Daniel

 

1945

 

BEL

 

60M

 

 Dungate

 

John

 

1943

 

ENG

 

60M

 

 Duracka

 

Milan

 

1946

 

CZE

 

60M

 

 Duval

 

Andre

 

1942

 

FRA

 

65M

 

 Dvorak

 

Vaclav

 

1950

 

CZE

 

50M

 

 Dyachok

 

Volodymyr

 

1945

 

UKR

 

60M

 

 Dyke

 

Colin

 

1936

 

ENG

 

70M

 

 Döcker

 

Christine

 

1952

 

AUT

 

50W

 

 Dönell Mårtensson

 

Ann

 

1961

 

SWE

 

40W

 

 Eades

 

Stephen

 

1960

 

ENG

 

40M

 

 Eadie

 

Les

 

1957

 

ENG

 

50M

 

 Eberhardt

 

Rolf

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Echeverria

 

Jose Antonio

 

1950

 

ESP

 

50M

 

 Eckersley

 

Carol

 

1953

 

ENG

 

50W

 

 Eckersley

 

Nigel

 

1952

 

ENG

 

50M

 

 Ecknig

 

Joachim

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Economellis

 

Anthony

 

1932

 

GRE

 

75M

 

 Edmunds

 

John

 

1937

 

WAL

 

70M

 

 Edney

 

Karl

 

1967

 

DEN

 

40M

 

 Eerland

 

Andre

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Efisio

 

Pisano

 

1939

 

ITA

 

65M

 

 Egeholt

 

Carsten

 

1965

 

DEN

 

40M

 

 Eger

 

Manfred

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Eichhorn

 

Christiane

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Eichhorn

 

Michael

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Eichhorst

 

Jochen

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Einspieler

 

Marianne

 

1947

 

AUT

 

60W

 

 Eisenring

 

Bruno

 

1952

 

SUI

 

50M

 

 Eklind

 

Sören

 

1938

 

SWE

 

65M

 

 Eklöf

 

Ralf

 

1937

 

SWE

 

70M

 

 Elena

 

Sokolova

 

1957

 

RUS

 

50W

 

 Elinson

 

Alexander

 

1958

 

RUS

 

40M

 

 Elitas

 

Niyazi

 

1945

 

TUR

 

60M

 

 Ellis

 

John

 

1934

 

ENG

 

70M

 

 Elsing

 

Chrissie

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Eltsov

 

Vladimir

 

1953

 

RUS

 

50M

 

 Elverhoi

 

Jens Frederik

 

1953

 

NOR

 

50M

 

 Elzer

 

Birgit

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Enevoldsen

 

Jørgen

 

1954

 

DEN

 

50M

 

 Engel

 

Gudrun

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Engelaar

 

Dossakis

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Engels

 

Hans

 

1937

 

NED

 

70M

 

 Englmaier

 

Johann

 

1925

 

GER

 

80M

 

 Enneking

 

Christiane

 

1963

 

GER

 

40W

 

 Ercolani

 

Mario

 

1938

 

ITA

 

65M

 

 Erdmann

 

Jürgen

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Ergeneli

 

Hakki Sait

 

1956

 

TUR

 

50M

 

 Eriksone

 

Vera

 

1954

 

LAT

 

50W

 

 Erkel

 

Dr.Klaus-Peter

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Ernst

 

Günter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Ernst

 

Marianne

 

1937

 

GER

 

70W

 

 ERTUFAN

 

ISIK

 

1960

 

TUR

 

40W

 

 ERTUFAN

 

SAVAS

 

1959

 

TUR

 

40M

 

 Eufe

 

Jürgen

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Eugenio Mingorance

 

Francisco

 

1955

 

ESP

 

50M

 

 Evans

 

George

 

1935

 

WAL

 

70M

 

 Evers

 

Franz

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Evrard

 

Paulette

 

1946

 

FRA

 

60W

 

 Ewald

 

Thomas

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Faas

 

Laurens

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Fafournoux

 

Pierre

 

1933

 

FRA

 

70M

 

 Fafournoux

 

Solange

 

1935

 

FRA

 

70W

 

 Fairweather

 

John

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Faix

 

Michal

 

1949

 

SVK

 

50M

 

 Fajkus

 

Roman

 

1952

 

POL

 

50M

 

 Falkenstein

 

Sieglinde

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Falkowski

 

Annemarie

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Fall

 

John

 

1965

 

IRE

 

40M

 

 Farina

 

Larisa

 

1958

 

RUS

 

40W

 

 Farny

 

Manfred

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Fedeli

 

Mauro

 

1966

 

ITA

 

40M

 

 Fella

 

Reinhold

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Fellows

 

Keith

 

1953

 

ENG

 

50M

 

 Fennema

 

Sjoerd

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Feuerbach

 

Harald

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Fey

 

Hans

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Ficks

 

Erika

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Fischer

 

Dr. Dagmar

 

1963

 

GER

 

40W

 

 Fischer

 

Horst

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Fitzsimons

 

Jim

 

1947

 

IRE

 

60M

 

 Fitzsimons

 

Pauline

 

1949

 

IRE

 

50W

 

 Fjellstedt

 

Olle

 

1932

 

SWE

 

75M

 

 Fleiner

 

Walter

 

1929

 

GER

 

75M

 

 Fleming

 

James

 

1948

 

IRE

 

50M

 

 Flemke

 

Karin

 

1947

 

GER

 

60W

 

 Fletcher

 

Edna

 

1925

 

ENG

 

80W

 

 Foley

 

Dan

 

1941

 

IRE

 

65M

 

 Fondacci

 

Anne

 

1943

 

FRA

 

60W

 

 Fonjallaz

 

Jean-Pierre

 

1938

 

SUI

 

65M

 

 Fontana

 

Franco

 

1957

 

SUI

 

50M

 

 Foraschik

 

Thomas

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Forbaud

 

Denis

 

1961

 

FRA

 

40M

 

 Forsberg

 

Rune

 

1925

 

SWE

 

80M

 

 Fouladou

 

Lucien

 

1936

 

FRA

 

70M

 

 Fraczyk

 

Stanislaw

 

1952

 

AUT

 

50M

 

 Frain

 

Andy

 

1961

 

ENG

 

40M

 

 Frank

 

Günther

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Franssen

 

Huub

 

1957

 

NED

 

50M

 

 Franz

 

Günter

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Franzen

 

Jan-Erik

 

1942

 

SWE

 

65M

 

 Franzen

 

Maria

 

1947

 

SWE

 

60W

 

 Franziska

 

Peter

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Fraser

 

David

 

1963

 

ENG

 

40M

 

 Fraunheim

 

Günter

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Fraunheim,

 

Lothar

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Frederiks

 

Marco

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Freimuth

 

Artur

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Freinert

 

Ingegerd

 

1940

 

SWE

 

65W

 

 Freybier

 

Susanne

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Frh.von Dieterich

 

Bernd-Peter

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Friedländer

 

Daniel

 

1943

 

SUI

 

60M

 

 Friedrichs

 

Bernd

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Friese

 

Edgar

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Friese

 

Thomas

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Fritz

 

Engelbert

 

1937

 

AUT

 

70M

 

 Frixen

 

Wilfried

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Fuchs

 

Anne

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Fuchs

 

Peter

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Fuhrmann

 

Dieter

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Fuhrmann

 

Hildegard

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Fuhrmann

 

Siegbert

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Fülscher

 

Rolf

 

1940

 

NED

 

65M

 

 Földy

 

Theresia

 

1946

 

SUI

 

60W

 

 Förg

 

Martin

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Föst

 

Jürgen

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Gaga

 

Baiba

 

1952

 

LAT

 

50W

 

 Gagno

 

Maurice

 

1954

 

FRA

 

50M

 

 Gaiffe

 

Louis

 

1930

 

FRA

 

75M

 

 Gallingani

 

Giovanni

 

1925

 

ITA

 

80M

 

 Ganina

 

Aleksandra

 

1945

 

RUS

 

60W

 

 Gansberg

 

Rudi

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Gansel

 

Udo

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Garbade

 

Ilse

 

1939

 

SUI

 

65W

 

 Garcia Rodriquez

 

Yolanda

 

1956

 

ESP

 

50W

 

 Garriga Minguell

 

Alberto

 

1954

 

ESP

 

50M

 

 Gatz

 

Arnold

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Gazdag

 

Otto

 

1963

 

HUN

 

40M

 

 Gebhard

 

Martin

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Gebhardt

 

Helmut

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Geiss

 

Wolfgang

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Geist

 

Christa

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Geist

 

Wolfgang

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Gelhausen

 

Georges

 

1943

 

LUX

 

60M

 

 Georgi

 

Dietmar

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Gerasch

 

Richard

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Gerdzikov

 

Svetoslav

 

1939

 

CZE

 

65M

 

 Gerhard

 

Inga

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Gerhard

 

Jürgen

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Gerhards

 

Hubert

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Gerstner

 

Winfried

 

1963

 

GER

 

40M

 

 GERÖLY

 

JÁNOS

 

1937

 

HUN

 

70M

 

 Geschwandter

 

Ivan

 

1944

 

SVK

 

60M

 

 Gessner

 

Erika

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Geufke

 

Günter

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Geurts

 

Andre

 

1935

 

BEL

 

70M

 

 Geurts

 

Thei

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Gianeri

 

Roberto

 

1962

 

ITA

 

40M

 

 Gibbs

 

Stuart

 

1947

 

ENG

 

60M

 

 Gießmann

 

Wolfgang

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Gilayova

 

Jana

 

1955

 

SVK

 

50W

 

 Gillam

 

Jennifer

 

1949

 

ENG

 

50W

 

 Giontella

 

Roberto

 

1956

 

ITA

 

50M

 

 Gittens

 

Julien

 

1961

 

ENG

 

40M

 

 Giuliano

 

?

 

?

 

?

 

?

 

 Gjengedal

 

Kari

 

1944

 

NOR

 

60W

 

 Gladkov

 

Aleksandr

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Gnegel

 

Anja

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Gobet

 

Roger

 

1942

 

SUI

 

65M

 

 Goetz

 

Frank

 

1958

 

SUI

 

40M

 

 Goldaü

 

Erich

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Goldbeck

 

Klaus

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Goldenbogen

 

Helga

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Goldschmidt

 

Sebastian

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Goll

 

Eberhard

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Gollnick

 

Werner

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Gomez Sanchez

 

Francisco

 

1956

 

ESP

 

50M

 

 Gorbodey

 

Jakov

 

1939

 

RUS

 

65M

 

 Gose

 

Klaus-Peter

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Gottwald

 

Lothar

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Graf

 

Otto

 

1953

 

AUT

 

50M

 

 Graf

 

Vladimir

 

1956

 

CZE

 

50M

 

 Granwe

 

Yvonne

 

1938

 

SWE

 

65W

 

 Grapow

 

Henner

 

1943

 

GER

 

65M

 

 Graul

 

Dietmar

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Graumans

 

Ed

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Gray

 

Betty

 

1920

 

WAL

 

85W

 

 Graze

 

Marlene

 

1932

 

GER

 

75W

 

 Grech

 

Roger

 

1950

 

WAL

 

50M

 

 Greffion

 

Rene

 

1933

 

FRA

 

70M

 

 Gremnitz

 

Karl-Heinz

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Griem

 

Helmut

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Griggio

 

Jacques

 

1937

 

FRA

 

70M

 

 Grinwis

 

Klaas

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Grobrügge

 

Petra

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Groetschel

 

Franz-Hermann

 

1928

 

GER

 

75M

 

 Groger

 

Friedrich

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Gropper

 

Brigitte

 

1960

 

AUT

 

40W

 

 Gross

 

Pouel

 

1937

 

DEN

 

70M

 

 Gross

 

Rolf

 

1930

 

GER

 

75M

 

 Großfeld

 

Edith

 

1935

 

GER

 

70W

 

 Grumbach

 

Manfred

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Grünbein

 

Franz

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Grünewald

 

Horst

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Grüning

 

Walter

 

1944

 

SUI

 

60M

 

 Guckeisen

 

Klaus

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Guelbenzu Fernandez

 

Ignacio Joan

 

1963

 

ESP

 

40M

 

 Guenther

 

Karlheinz

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Guiheux

 

Philippe

 

1954

 

FRA

 

50M

 

 Guilband

 

Min Jing

 

1964

 

FRA

 

40W

 

 Guillon

 

Christine

 

1958

 

FRA

 

40W

 

 Guimbard

 

Claude

 

?

 

FRA

 

60M

 

 GULSUN

 

KAYA

 

1963

 

TUR

 

40M

 

 GUNAY

 

MURAT

 

1959

 

TUR

 

40M

 

 GUNAY

 

MUSTAFA NECATI

 

1957

 

TUR

 

50M

 

 Gundogan

 

Berlin

 

1965

 

TUR

 

40W

 

 GURSOY

 

TURAN

 

1942

 

TUR

 

65M

 

 Gusev

 

Boris

 

1937

 

RUS

 

70M

 

 Guvenc

 

Ahmet

 

1967

 

TUR

 

40M

 

 Günther

 

Rainer

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Gäßler

 

Hansjörg

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Göbel

 

Günter

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Göggel

 

Monika

 

1965

 

SUI

 

40W

 

 Göransson

 

Märtha

 

1921

 

SWE

 

85W

 

 Görecki

 

Eugeniusz

 

1944

 

POL

 

60M

 

 Götteman

 

Holger

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Haapalainen

 

Kullervo

 

1945

 

FIN

 

60M

 

 Haase

 

Friedrich

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Habesohn

 

Sonita

 

1959

 

AUT

 

40W

 

 Hachleitner

 

Ernst

 

1944

 

AUT

 

60M

 

 Hackl

 

Dieter

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Haenisch

 

Karola

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Haglund

 

Åke

 

1922

 

SWE

 

85M

 

 Hahn

 

Anita

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Hakimi

 

Mohamed

 

1957

 

FRA

 

50M

 

 Haldan

 

Paul

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Hales

 

Robert

 

1927

 

FRA

 

80M

 

 Halina

 

Siewert

 

?

 

?

 

?

 

 Hall

 

Steve

 

1961

 

WAL

 

40M

 

 Halvorsen

 

Unni

 

1955

 

NOR

 

50W

 

 Hanninen

 

Paavo

 

1935

 

FIN

 

70M

 

 Hansen

 

Gisela

 

1950

 

GER

 

50W

 

 Hansen

 

Gunnar

 

1937

 

DEN

 

70M

 

 Hansen

 

Ronny

 

1966

 

NOR

 

40M

 

 Hanser

 

Hermann

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Harbusch

 

Manfred

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Hardt

 

Manfred

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Harrington

 

John

 

1930

 

ENG

 

75M

 

 Harrison

 

Jennifer

 

1955

 

ENG

 

50W

 

 Harse

 

David

 

1944

 

ENG

 

60M

 

 Hart

 

Ruud

 

1947

 

NED

 

60M

 

 Hartmann

 

Maria

 

1960

 

GER

 

40W

 

 Harvey

 

Joseph

 

1941

 

ENG

 

65M

 

 HATALA

 

Bernard

 

1948

 

SVK

 

50M

 

 Hatchadourian

 

Marc

 

1957

 

FRA

 

50M

 

 Hauber

 

Alfred

 

1939

 

AUT

 

65M

 

 Haubt

 

Gerlind

 

1932

 

GER

 

75W

 

 Hauffe

 

Harald

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Hauptmann

 

Lothar

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Hauser

 

Bruno

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Hauth

 

Lars

 

1960

 

DEN

 

40M

 

 HAZER

 

SEMIH

 

1953

 

TUR

 

50M

 

 Hecq

 

Irene

 

1930

 

BEL

 

75W

 

 Hedin

 

Uno

 

1932

 

SWE

 

75M

 

 Hedrich

 

Horst

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Hegenbart

 

Peter

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Heger

 

Margret

 

1936

 

GER

 

70W

 

 Heger

 

Waltraud

 

1930

 

GER

 

75W

 

 Heil

 

Fred

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Heine

 

Anne-Marie

 

1960

 

BEL

 

40W

 

 Heine

 

Roger

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Heinrichmeyer

 

Hilmar

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Heinze

 

Wolf

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Helbing

 

Ralf

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Hellmig

 

Dagmar

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Helmke

 

Manfred

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Hemsley

 

Jenny

 

1957

 

ENG

 

50W

 

 HENDEN

 

AHMET

 

1956

 

TUR

 

50M

 

 Hennig

 

Werner

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Henriksson

 

Paul

 

1921

 

SWE

 

85M

 

 Henriksson

 

Tomas

 

1961

 

SWE

 

40M

 

 Henry

 

Francoise

 

1966

 

FRA

 

40W

 

 Henryk

 

Glura

 

1941

 

POL

 

65M

 

 Henseleit

 

Dieter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Hentschel

 

Reinhart

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Herbert

 

Anthony

 

1933

 

ENG

 

70M

 

 Herlert

 

Guido

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Hermanova

 

Irena

 

1961

 

CZE

 

40W

 

 Herrmann

 

Inge - Brigitte

 

1921

 

GER

 

85W

 

 Herzog

 

Eduard

 

1956

 

AUT

 

50M

 

 Hess

 

Bernhard

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Heuer

 

Jörn

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Heuer

 

Jutta

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Heussen

 

Gerard

 

1938

 

NED

 

65M

 

 Heutinck

 

Theo

 

1940

 

NED

 

65M

 

 Heylen

 

Robert

 

1946

 

BEL

 

60M

 

 Heymann

 

Arnd

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Hilgert

 

Gerd

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Hilgner

 

Klaus-Jörg

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Hilkert

 

Jürgen

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Hill

 

Brian

 

1944

 

ENG

 

60M

 

 Hillar

 

Stefan

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Hiltscher

 

Birgit

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Hinrichs

 

Sven

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Hinsch

 

Hanns-Peter

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Hinz

 

Gerhard

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Hinz

 

Klaus

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Hinze

 

Wolfgang

 

1931

 

GER

 

75M

 

 Hislop

 

Alan

 

1930

 

ENG

 

75M

 

 Hjalmarsson

 

Roy

 

1944

 

SWE

 

60M

 

 Hlavac

 

Jan

 

1924

 

CZE

 

80M

 

 Hlubina

 

Julius

 

1940

 

SVK

 

65M

 

 Hoare

 

Robert

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Hoch

 

Rainer

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Hodkova

 

Jana

 

1952

 

CZE

 

50W

 

 HODOR

 

Michal

 

1963

 

SVK

 

40M

 

 Hoehne

 

Andreas

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Hoendervanger

 

Hans

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Hoeppner

 

Guenter

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Hoffmann

 

Frank

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Hoffmann

 

Gertrud

 

1947

 

GER

 

60W

 

 Hoffmann

 

Werner

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Hofland

 

Aad

 

1934

 

NED

 

70M

 

 Hofland

 

Chiel

 

1940

 

NED

 

65M

 

 Hofmann

 

Hiltraut Ilona

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Hofmann

 

Roland

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Hofmann

 

Rudolf

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Hofmann

 

Siegfrid

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Hogeboom

 

Wim

 

1955

 

NED

 

50M

 

 Hogerwerf

 

Robert Dirk

 

1947

 

NED

 

60M

 

 Hohmann

 

Michael

 

nicht gemeldet

 

GER

 

40M

 

 Holländer

 

Eugen

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Holm

 

Dennis

 

1943

 

DEN

 

60M

 

 Holm

 

Veikko

 

1945

 

FIN

 

60M

 

 Holman

 

Derek

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Holoda

 

Julius

 

1938

 

SVK

 

65M

 

 Holster-Knaap

 

Bep

 

1932

 

NED

 

75W

 

 Holt

 

Alan

 

1928

 

ENG

 

75M

 

 Holt

 

Mark

 

1967

 

ENG

 

40M

 

 Holzapfel

 

Dieter

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Hooman

 

Mirjam

 

1966

 

NED

 

40W

 

 Horak

 

Jaroslav

 

1949

 

CZE

 

50M

 

 Horvát

 

Peter

 

1943

 

SVK

 

60M

 

 Houdard

 

Eric

 

1964

 

FRA

 

40M

 

 Houterman

 

Bram

 

1945

 

NED

 

60M

 

 Hovelaque

 

Michel

 

1926

 

FRA

 

80M

 

 Hrcka

 

Jaroslav

 

1955

 

CZE

 

50M

 

 Hrncirik

 

Karel

 

1946

 

CZE

 

60M

 

 Huang

 

Shu

 

1962

 

ENG

 

40W

 

 Hughes

 

Susie

 

1959

 

ENG

 

40W

 

 Huiden

 

Janine

 

1962

 

NED

 

40W

 

 Huiden

 

Wilko

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Huiskes

 

Gert Jan

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Hummel

 

Jiri

 

1945

 

CZE

 

60M

 

 Hummelova

 

Jarmila

 

1944

 

CZE

 

60W

 

 Hundsbuescher

 

Karl

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Hunke

 

Peter

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Huotari

 

Yrjö

 

1937

 

FIN

 

70M

 

 Husbands

 

John

 

1921

 

ENG

 

85M

 

 Husin

 

Elisabeth Ira

 

1951

 

BEL

 

50W

 

 Hußmann

 

Monika

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Hägglund

 

Per

 

1961

 

SWE

 

40M

 

 Hänert

 

Sabine

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Häusler

 

Willi

 

1960

 

SUI

 

40M

 

 Höfer

 

Ernestine

 

1939

 

AUT

 

65W

 

 Höfer

 

Herbert

 

1936

 

AUT

 

70M

 

 Höffer

 

Hans-Peter

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Höppner

 

Antonius

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Ibert

 

Manfred

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Iffland

 

Horst

 

1939

 

SUI

 

65M

 

 Ilinskaya

 

Larisa

 

1949

 

RUS

 

50W

 

 Illarionov

 

Yuri

 

1963

 

RUS

 

40M

 

 Ilskens

 

Margita

 

1949

 

GER

 

50W

 

 Imbrock

 

Dieter

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Infantolino

 

Davide

 

1967

 

ITA

 

40M

 

 Isaakides

 

Anastasios

 

1952

 

GRE

 

50M

 

 Isern,

 

Regina

 

1937

 

GER

 

65W

 

 Isringhaus

 

Heinz

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Istvan

 

Hasdu

 

1947

 

HUN

 

60M

 

 Ivanov

 

Vladimir

 

1945

 

RUS

 

60M

 

 Jackson

 

Kenneth

 

1945

 

ENG

 

60M

 

 Jacobs

 

Willem

 

1938

 

BEL

 

65M

 

 Jancikic

 

Damir

 

1957

 

HRV

 

50M

 

 Jandos

 

Vaclav

 

1948

 

CZE

 

50M

 

 Janicki

 

Stanislaw

 

1950

 

POL

 

50M

 

 Jansen van Diessen

 

B

 

1942

 

NED

 

60W

 

 Jarosz

 

Marinus

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Jarsale

 

Daniel

 

1946

 

FRA

 

60M

 

 Jaskiewicz

 

Ryszard

 

1936

 

POL

 

70M

 

 Javornik

 

Vladimir

 

1929

 

NED

 

75M

 

 Jegorovs

 

Adolfs

 

1937

 

LAT

 

70M

 

 Jekabsons

 

Gunars

 

1940

 

LAT

 

65M

 

 Jelen

 

Pavol

 

1946

 

SVK

 

60M

 

 Jelinek

 

Frantisek

 

1931

 

CZE

 

M75

 

 Jenkins

 

Hannelore

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Jensen

 

Finn

 

1950

 

DEN

 

50M

 

 Jensen

 

Jørgen

 

1964

 

DEN

 

40M

 

 Jensen

 

Kim

 

1964

 

DEN

 

40M

 

 Jesberger

 

Jürgen

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Jezek

 

Karel

 

1934

 

CZE

 

70M

 

 Jilek

 

Pavel

 

1956

 

CZE

 

50M

 

 JOBB

 

JÓZSEF

 

1932

 

HUN

 

75M

 

 Johannes

 

Fuchs

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Johansen

 

Ivan

 

1952

 

DEN

 

50M

 

 Johansson

 

Kent

 

1944

 

SWE

 

60M

 

 Johansson

 

Lennart

 

1940

 

SWE

 

65M

 

 Johansson

 

Stig

 

1936

 

SWE

 

70M

 

 Johnson

 

Diana

 

1942

 

ENG

 

65W

 

 Johnsson

 

Ingvar

 

1936

 

SWE

 

70M

 

 Johnsson

 

Lena

 

1967

 

SWE

 

40W

 

 Joing

 

Andre

 

1923

 

FRA

 

80M

 

 Joing

 

Angele

 

1922

 

FRA

 

85W

 

 Jonsson

 

Kenneth

 

1958

 

SWE

 

40M

 

 Joosten

 

Tom

 

1961

 

NED

 

40M

 

 Jordan

 

Petra

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Jordane

 

Laimdota

 

1927

 

LAT

 

80W

 

 Jovene

 

Pierre

 

1958

 

FRA

 

40M

 

 Juchems

 

Paul

 

1931

 

GER

 

75M

 

 Judson

 

Carol

 

1940

 

ENG

 

65W

 

 Jundzis

 

Viesturs

 

1945

 

LAT

 

60M

 

 Junker

 

Ernst

 

1928

 

GER

 

75M

 

 Juozaitis

 

Jonas

 

1940

 

LTU

 

65M

 

 Jüngling

 

Jürgen

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Jürgens

 

Dieter

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Jäger

 

Paul

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Jähnert

 

Günter

 

1947

 

AUT

 

70M

 

 Jäkel

 

Joachim

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Jäkkö-Visscher

 

Nellie

 

1943

 

FIN

 

60W

 

 Järvinen

 

Heikki

 

1957

 

FIN

 

50M

 

 Jöckel

 

Kurt

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Jönsson

 

Ingvar

 

1957

 

SWE

 

50M

 

 Jönsson

 

Per

 

1959

 

SWE

 

40M

 

 Kaart

 

Frans

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Kabrits

 

Mare

 

1944

 

EST

 

60W

 

 Kacperczyk

 

Remigiusz

 

1937

 

POL

 

70M

 

 Kaestle

 

Gisela

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Kahl

 

Karin

 

1958

 

GER

 

40W

 

 Kahlert

 

Helmut

 

1935

 

SUI

 

70M

 

 Kajander

 

Hannu

 

1946

 

FIN

 

60M

 

 Kalova

 

Zdenka

 

1936

 

CZE

 

70W

 

 Kamenev

 

Nikolay

 

1954

 

RUS

 

50M

 

 Kamhi

 

Alp

 

1956

 

TUR

 

50M

 

 Kamleitner

 

Barbara

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Kamphues

 

Nicole

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Kandin

 

Catherine

 

1960

 

FRA

 

40W

 

 Kant

 

Johannes

 

?

 

EST

 

60M

 

 Kaphingst

 

Jürgen

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Kaplan

 

Felix

 

1949

 

RUS

 

50M

 

 KARA

 

BAYTEKIN

 

1956

 

TUR

 

50M

 

 Karaivanov

 

Dimitar

 

1950

 

BUL

 

50M

 

 Karck

 

Andreas

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Karck

 

Barbara

 

1967

 

GER

 

40W

 

 Kareseit

 

Ursula

 

1929

 

GER

 

75W

 

 Karlsson

 

Christer

 

1953

 

SWE

 

50M

 

 Karlsson

 

Georg

 

1932

 

SWE

 

75M

 

 Karlsson

 

Seved

 

1947

 

SWE

 

60M

 

 Karolcik

 

Jaroslav

 

1959

 

SVK

 

40M

 

 Karremans

 

Alexander

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Kartuzova

 

Olga

 

1962

 

LAT

 

40W

 

 Karzenburg

 

Eckhard

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Kasal

 

Jean-Pierre

 

1939

 

FRA

 

65M

 

 KASANICKÝ

 

Miroslav

 

1931

 

SVK

 

75M

 

 Kasiske

 

Frank

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Kayser

 

Sonhild

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Kaysser

 

Hannelore

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Keen

 

Clifford

 

1939

 

ENG

 

65M

 

 Keil

 

Hermann

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Kelb

 

Peter

 

1941

 

GER

 

65M

 

 KELEMEN

 

JÓZSEF

 

1945

 

HUN

 

60M

 

 Kennedy

 

Joe

 

1959

 

ENG

 

40M

 

 Kern

 

Alexander

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Kern

 

Gerd

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Kerwart

 

Marianne

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Kessel

 

Reinhold

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Kilian

 

Hans

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Kindstedt

 

Glenn

 

1929

 

SWE

 

75M

 

 Kindzerskiy

 

Yuriy

 

1966

 

UKR

 

40M

 

 King

 

Sheila

 

1954

 

ENG

 

50W

 

 Kipper

 

Reinhard

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Kirkwood

 

Diane

 

1952

 

ENG

 

50W

 

 Kirner

 

Steffen

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Kirveskari

 

Antti

 

1941

 

FIN

 

65M

 

 Kittelsen

 

Bjørg

 

1953

 

NOR

 

50W

 

 Kjellström

 

Leif

 

1964

 

SWE

 

40M

 

 Klaiber

 

Peter

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Klapheck

 

David

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Kleczkowski

 

Adam

 

1967

 

POL

 

40M

 

 Klee

 

Maria

 

1958

 

GER

 

40W

 

 Klein

 

Lothar

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Klein

 

Reinhard

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Klein

 

Winfried Lothar

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Klein-Denzer

 

Rosemarie

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Kleis

 

Günter

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Klemm

 

Bernd

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Klesius

 

Heinz-Dieter

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Klimesova

 

Zdenka

 

1963

 

CZE

 

40W

 

 Klis

 

René

 

1963

 

NED

 

40M

 

 Klisova

 

Alena

 

1956

 

CZE

 

50W

 

 Klose

 

Michael

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Kluge

 

Lars

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Kluge

 

Thomas

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Klump

 

Hans-Joerg

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Klußmann

 

Marion

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Kmet

 

Josef

 

1958

 

SVK

 

40M

 

 Knabe

 

Thomas

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Kneifeld

 

Norbert

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Kneifeld

 

Stefanie

 

1967

 

GER

 

40W

 

 Kneip

 

Monika

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Knibbeler

 

Johanniek

 

1959

 

NED

 

40M

 

 Knight

 

Douglas

 

1933

 

IRE

 

70M

 

 Knightley

 

Gillian

 

1943

 

ENG

 

60W

 

 Knikkenberg

 

Jan

 

1935

 

NED

 

70M

 

 Knippa

 

Stephan

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Knipping

 

Gudrun

 

1950

 

GER

 

50W

 

 Knoester

 

Peter

 

1961

 

NED

 

40M

 

 Knoll

 

Manfred

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Knoop

 

Helmut

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Knoth

 

Klaus

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Knudsen

 

Mette

 

1962

 

SWE

 

40W

 

 Kock

 

Claudio

 

1957

 

NED

 

50M

 

 Kokola

 

Herbert

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Kokunin

 

Yuriy

 

1962

 

UKR

 

40M

 

 Kolar

 

Miroslav

 

1963

 

SVK

 

40M

 

 Kolek

 

Wilfried

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Kolesnik

 

Stepan

 

1949

 

RUS

 

50M

 

 Kondratas

 

Antonijus

 

1944

 

LTU

 

60M

 

 Konecny

 

Milos

 

1940

 

CZE

 

65M

 

 Konrad

 

Peter

 

1965

 

SVK

 

40M

 

 Kopecek

 

Jaroslav

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Kopowski

 

Henryk

 

1927

 

POL

 

80M

 

 Kopp

 

Werner

 

1927

 

GER

 

80M

 

 Kopperud

 

Bjørn

 

1942

 

NOR

 

65M

 

 Korf-Balvers

 

Gré

 

1923

 

NED

 

80W

 

 Korstanje

 

Piet

 

1946

 

NED

 

60M

 

 Korthals

 

Peter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Kortus

 

Petr

 

1967

 

CZE

 

40M

 

 Koschinski

 

Johannes

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Kosonen

 

Kaija

 

1931

 

FIN

 

75W

 

 Koss

 

Dirk

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Koss

 

Willfried

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Koster

 

Ab

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Kotter

 

Gabi

 

1963

 

GER

 

40W

 

 Kotterba

 

Dr. Manfred

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Koula

 

Heiner

 

1931

 

GER

 

75M

 

 Kowalka

 

Udo

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Kozeluh

 

Jindrich

 

1951

 

CZE

 

50M

 

 Kozlov

 

Yury

 

1950

 

RUS

 

50M

 

 Kraft

 

Hagen

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Kramer

 

Sabine

 

1927

 

GER

 

80W

 

 Kratochvil

 

Jaroslav

 

1957

 

CZE

 

50M

 

 Kratz

 

Sven-Olof

 

1940

 

SWE

 

65M

 

 Krause

 

Helmut

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Krause

 

Horst

 

1925

 

GER

 

80M

 

 Kraut

 

Mart

 

1943

 

EST

 

60M

 

 Krauß

 

Günter

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Krebs

 

Hubertus

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Kreischer

 

Hans

 

1944

 

NED

 

60M

 

 Krejcova

 

Eliska

 

1927

 

CZE

 

80W

 

 Kretschmer

 

Klaus

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Kretschmer

 

Ute

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Kristensen

 

Bjørn

 

1958

 

NOR

 

40M

 

 Krogmann

 

Thomas

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Kroker

 

Kersten

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Kroon

 

Jan

 

1948

 

NED

 

50M

 

 Kropp

 

Jürgen

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Krotz

 

Johannes

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Kruchten

 

Nico

 

1957

 

LUX

 

50M

 

 Kruisselbrink

 

Erik

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Krupnik

 

Oldrich

 

1946

 

CZE

 

60M

 

 Krutt

 

Sybille

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Krüger

 

Klaus

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Krüger

 

Ursula

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Krzysztof

 

Korman

 

1962

 

POL

 

40M

 

 Kubinda

 

Ján

 

1945

 

SVK

 

60M

 

 Kucera

 

Jaroslav

 

1947

 

CZE

 

60M

 

 Kucera

 

Karel

 

1940

 

CZE

 

65M

 

 Kuchar

 

Ladislav

 

1951

 

CZE

 

50M

 

 Kuchendorf

 

Wolfgang

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Kuhn

 

Heinz

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Kujanpää

 

Juhani

 

1941

 

FIN

 

65M

 

 Kukan

 

Jozef

 

1937

 

SVK

 

70M

 

 Kulieva

 

Tatiana

 

1963

 

RUS

 

40W

 

 Kullberg

 

Mikael

 

1966

 

SWE

 

40M

 

 Kundrus

 

Carsten

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Kunnas

 

Olavi

 

1927

 

FIN

 

80M

 

 Kuprys

 

Konstantinas

 

1942

 

LTU

 

65M

 

 Kurbatskiy

 

Nikolay

 

1947

 

RUS

 

70M

 

 Kure

 

Jurij

 

1963

 

SLO

 

40M

 

 Kurunczy

 

Jean Louis

 

1956

 

BEL

 

50M

 

 Kuzmina

 

Liudmila

 

1939

 

RUS

 

65W

 

 Kwasniak

 

Josef

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Kwint

 

Bert

 

1959

 

NED

 

40M

 

 Kwodawski

 

Marian

 

1938

 

POL

 

65M

 

 Kühn

 

Horst

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Künzli

 

Dagmar

 

1942

 

SUI

 

65W

 

 Künzli

 

Marcel

 

1936

 

SUI

 

70M

 

 Kürschner

 

Reiner

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Küster

 

Norbert

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Käfer

 

Herbert

 

1964

 

AUT

 

40M

 

 Köbisch

 

Carsten

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Kölmel

 

Rudi

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Köngeter

 

Margarete

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Köster

 

Dieter

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Köver

 

Marianne

 

1945

 

GER

 

60W

 

 La Rocca

 

Giorgio

 

1967

 

ITA

 

40M

 

 Laba

 

Nuta

 

1949

 

RUS

 

50M

 

 Labda

 

Milan

 

1963

 

SVK

 

40M

 

 Lacko

 

Tibor

 

1941

 

SVK

 

65M

 

 Lagger

 

Helmut

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Lallo

 

Ismo

 

1963

 

FIN

 

40M

 

 Lambert

 

Patricia

 

1958

 

FRA

 

40W

 

 Lamoratta

 

Augusto

 

1951

 

ITA

 

50M

 

 Lamprecht

 

Jürgen

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Lamprecht

 

Rainer

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Lamprell

 

Alan

 

1938

 

ENG

 

65M

 

 Landenfeld

 

Erhard

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Langehegermann

 

Romain

 

1964

 

LUX

 

40M

 

 Langehegermann

 

Valentin

 

1937

 

LUX

 

70M

 

 Langemann

 

Willi

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Langen

 

Gisela

 

1930

 

GER

 

75W

 

 Langer

 

Horst

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Langer

 

Josef

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Langer

 

Jürgen

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Langermann

 

Horst

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Langheim

 

Ronald

 

1937

 

ENG

 

70M

 

 Lani

 

Milan

 

1950

 

SVK

 

50M

 

 Lani

 

Tibor

 

1955

 

SVK

 

50M

 

 Lankisch

 

Sigurd

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Lanoe

 

Nicole

 

1943

 

FRA

 

60W

 

 Lantermann

 

Ilse

 

1935

 

GER

 

70W

 

 Laqua

 

Bernhard

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Larsson

 

Magnus

 

1962

 

SWE

 

40M

 

 Larsson

 

Rose-Marie

 

1942

 

SWE

 

65W

 

 Latifaj

 

Selami

 

1962

 

KOS

 

40M

 

 Lau

 

Rupert

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Lauer

 

Ella

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Lauk

 

Dieter

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Laupichler

 

Rudolf

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Laurent

 

Sylvie

 

1961

 

FRA

 

40W

 

 Lauzening

 

Heidelies

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Lavalard

 

Jean-Pierre

 

1950

 

FRA

 

50M

 

 Lazzari

 

Massimo

 

1949

 

SUI

 

50M

 

 Lechelt

 

Walter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Lechner

 

Johann

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Leckel

 

Josef

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Leeuwendaal

 

Ben

 

1933

 

NED

 

70M

 

 Leffler

 

Walter

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Lehmann

 

Klaus

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Lemke

 

Siegfried

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Lentwojt

 

Günter

 

1928

 

GER

 

75M

 

 Lentzen

 

Winand

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Leroy

 

Annie

 

1947

 

FRA

 

60W

 

 Leshev

 

Sergey

 

1953

 

RUS

 

50M

 

 Leszczyna

 

Pawet

 

1935

 

POL

 

70M

 

 Lett

 

Dmitri

 

1966

 

EST

 

40M

 

 Levinge

 

Hubert

 

1923

 

IRE

 

80M

 

 Lewczuk

 

Mirostow

 

1959

 

POL

 

40M

 

 Lhotka

 

Zdenek

 

1932

 

CZE

 

M75

 

 Liang

 

Geliang

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Lichtblau

 

Edgar

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Liczmanski

 

Rolf

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Lieck

 

Wilfried

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Liedtke

 

Frank

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Lieske

 

Gregor

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Lieske

 

Ingrid

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Linde

 

Jens-Erik

 

1948

 

DEN

 

50M

 

 Linde

 

Lena

 

1948

 

SWE

 

50W

 

 Lindmäe

 

Rein

 

1953

 

EST

 

50M

 

 Lindner

 

Bernd

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Lindner

 

Klaus

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Lindner

 

Roswitha

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Lingler

 

Brunhilde

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Linharek

 

Frantisek

 

1946

 

CZE

 

60M

 

 Linnebank

 

Willem

 

1967

 

NED

 

40M

 

 Lion

 

Erika

 

1953

 

GER

 

50W

 

 Lippelt

 

Dieter

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Lisac

 

Danijel

 

1930

 

HRV

 

75M

 

 Lockwood

 

Frederick

 

1932

 

ENG

 

75M

 

 Lokko

 

Carmel

 

1957

 

IRE

 

50W

 

 Longinova

 

Ilona

 

1963

 

CZE

 

40W

 

 Loos

 

Monika

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Loos

 

Rüdiger

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Loozen

 

Laurens

 

1936

 

NED

 

70M

 

 Lorentzen

 

Finn

 

1944

 

DEN

 

60M

 

 Lorenz

 

Fritz

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Loreth

 

Robert

 

1937

 

AUT

 

70M

 

 Luber

 

Richard

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Lucardie

 

George

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Luchmann

 

Peter

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Luder

 

Daniel

 

1956

 

SUI

 

50M

 

 Ludstock

 

Kurt

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Ludwig

 

Bettina

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Lundie

 

Derek

 

1957

 

ENG

 

50M

 

 Lutz

 

Heinrich

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Lutz

 

Karl

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Lutz

 

Marianne

 

1967

 

GER

 

40W

 

 Luzar

 

Ottmar

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Lübke

 

Christa

 

1943

 

NED

 

60W

 

 Lüdicke

 

Holger

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Lüdicke

 

Ute

 

1955

 

GER

 

50W

 

 Lüthi

 

Markus

 

1955

 

SUI

 

50M

 

 Lütter

 

Werner

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Löffler

 

Wolfgang

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Mace

 

Jacques

 

1943

 

FRA

 

60M

 

 Mach

 

Maria

 

1945

 

AUT

 

60W

 

 Machacova

 

Jirina

 

1931

 

CZE

 

75W

 

 Mackey

 

Kevin F.J.

 

1964

 

IRE

 

40M

 

 Madurell

 

Rodriguez Jose

 

1938

 

ESP

 

65M

 

 Magatti

 

Gaetano

 

1941

 

ITA

 

65M

 

 Magdon

 

Stanislaw

 

1952

 

POL

 

50M

 

 Mahaffy

 

James

 

1937

 

IRE

 

70M

 

 Mahl

 

Andreas

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Mahlstedt

 

Klaus

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Mahnke

 

Susanne

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Mahnke

 

Uwe

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Majic

 

Dragan

 

1966

 

HRV

 

40M

 

 Malcha

 

Martin

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Malecek

 

Ivan

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Malinek

 

Oldrich

 

1939

 

CZE

 

65M

 

 MANAS

 

OGUZ

 

1934

 

TUR

 

70M

 

 Mandallaz

 

Pierre

 

1939

 

FRA

 

65M

 

 Manfred

 

Jochem

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Mangels

 

Manfred

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Mann

 

Karl-Friedrich

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Manturov

 

Sergey

 

1961

 

EST

 

40M

 

 Manzer

 

Ludwig

 

1950

 

AUT

 

50M

 

 Manzini

 

Renato

 

1953

 

ITA

 

50M

 

 Maradeix

 

Christine

 

1962

 

FRA

 

40W

 

 Marchlewski

 

Adam

 

1951

 

POL

 

50M

 

 Marckwardt

 

Reiner

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Marcoux

 

Andre

 

1919

 

FRA

 

85M

 

 Mariner

 

George

 

1952

 

ENG

 

50M

 

 Marino

 

Ugo

 

1947

 

ITA

 

60M

 

 Markus

 

Henriette

 

1961

 

NED

 

40W

 

 Marquass

 

Jean-Paul

 

1952

 

BEL

 

50M

 

 Martin

 

Gerard

 

1959

 

FRA

 

40M

 

 Martinez

 

Manuel

 

1941

 

ESP

 

65M

 

 Martinez-Gomez

 

Josep

 

1956

 

ESP

 

50M

 

 Martinovic

 

Josip

 

1939

 

HRV

 

65M

 

 Mass

 

Andre

 

1941

 

FRA

 

65M

 

 Mastny

 

Tomas

 

1966

 

CZE

 

40M

 

 Matarasso

 

Eduard

 

1929

 

FRA

 

75M

 

 Matienko

 

Olga

 

1954

 

RUS

 

50W

 

 Matot

 

Michel

 

1950

 

BEL

 

50M

 

 Matouskova

 

Stanislava

 

1956

 

CZE

 

50W

 

 Matthias

 

Sigrid

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Mavri

 

Dean

 

1965

 

SLO

 

40M

 

 Mayer

 

Gertraude

 

1942

 

AUT

 

65W

 

 Mayer

 

Jozsef

 

1934

 

HUN

 

70M

 

 Mayfield

 

Brian

 

1937

 

ENG

 

70M

 

 Mazalova

 

Klaudie

 

1955

 

CZE

 

50W

 

 Mazurova

 

Lubov

 

1947

 

RUS

 

60W

 

 Meads

 

Andy

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Meinhart

 

Herta

 

1942

 

AUT

 

65W

 

 Meissner

 

Jörg

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Meissner

 

Klaus

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Melko

 

Frantisek

 

1947

 

SVK

 

60M

 

 Mellenbergh

 

Karel

 

1931

 

NED

 

75M

 

 Menden

 

Karl-Willi

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Mendez-Garre

 

Domingo

 

1962

 

ESP

 

40M

 

 Menla Ali

 

Vera

 

1945

 

HRV

 

60W

 

 Menz

 

Erich

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Meredith

 

Michael

 

1937

 

ENG

 

70M

 

 Merimaa

 

Kai

 

1933

 

FIN

 

70M

 

 Merk

 

Josef

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Merka

 

Frantisek

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Merkentrop

 

Helmut

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Messerschmidt

 

Andreas

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Messinger

 

Frank

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Mestchen

 

Dieter

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Mestre Ors

 

Carme

 

1956

 

ESP

 

50W

 

 Metge

 

Renate

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Metz

 

Thomas

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Meyer

 

Bernd

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Meyer

 

Karl-Heinz

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Meyer

 

Manfred

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Meyer zu Wendischhoff

 

Joachim

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Micek

 

Petr

 

1960

 

CZE

 

40M

 

 Michajlov

 

Alexander

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Michalek

 

Antonin

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Michel

 

Daniel

 

1946

 

FRA

 

60M

 

 Miersch

 

Margit

 

1931

 

GER

 

75W

 

 Migeotte

 

Mireille

 

1929

 

BEL

 

75W

 

 Mihály

 

Anton

 

1945

 

SVK

 

60M

 

 Mikheeva

 

Irina

 

1959

 

RUS

 

40W

 

 Mikula

 

Oldrich

 

1935

 

CZE

 

70M

 

 Miller

 

Thierry

 

1966

 

SUI

 

40M

 

 Millward

 

John

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Millward

 

Norma

 

1950

 

ENG

 

50W

 

 Miltner

 

Karl-Heinz

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Milton-White

 

Stephen

 

1963

 

ENG

 

40M

 

 Ming

 

Pan

 

1945

 

SWE

 

60M

 

 Mischock

 

Jürgen

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Mishakin

 

Vladimir

 

1962

 

RUS

 

40M

 

 Misinsky

 

Karol

 

1932

 

SVK

 

75M

 

 Mitchell

 

Sharon

 

1949

 

ENG

 

50W

 

 Mitter

 

Rolf

 

1959

 

SUI

 

40M

 

 Moccelin

 

Ruggero

 

1960

 

ITA

 

40M

 

 Mochnacky

 

Rudolf

 

1944

 

SVK

 

60M

 

 Mohr

 

Wolfgang

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Moleda

 

Jan

 

1959

 

POL

 

40M

 

 Molitoris

 

Dusan

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Monk

 

John

 

1958

 

ENG

 

40M

 

 Monteau

 

Jacques

 

1956

 

FRA

 

50M

 

 Moore

 

Adrian

 

1965

 

ENG

 

40M

 

 Moran

 

Constance

 

1933

 

ENG

 

70W

 

 Moran

 

William

 

1929

 

ENG

 

75M

 

 Morejon

 

Ricardo

 

1957

 

ESP

 

50M

 

 Morgan

 

Ron

 

1935

 

ENG

 

70M

 

 Moriaud

 

Denis

 

1938

 

FRA

 

65M

 

 Morozov

 

Vyacheslav

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Mortola

 

Stefano

 

1951

 

ITA

 

50M

 

 Mostert

 

Jan

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Motulevich

 

Vladislav

 

1926

 

RUS

 

80M

 

 Mucka

 

Alexander

 

1954

 

SVK

 

50M

 

 Mueller-Böckeler

 

Heike

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Mugurdumov

 

Vladimir

 

1953

 

RUS

 

50M

 

 Mukhametov

 

Anatoly

 

1957

 

RUS

 

50M

 

 Mutke

 

Anka

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Mutke

 

Michael

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Mühlenbeck

 

Ingrid

 

1942

 

GER

 

65W

 

 Müller

 

Christa

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Müller

 

Christian

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Müller

 

Heinz-Jürgen

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Müller

 

Ingrid

 

1950

 

GER

 

50W

 

 Müller

 

Robert

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Müller

 

Torsten

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Münnemann

 

Günter

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Myronidis

 

Kyriakos

 

1945

 

GRE

 

60M

 

 Mäkelä

 

Reino

 

1936

 

FIN

 

70M

 

 Mäth

 

Dietrich

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Mätzler

 

Georg

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Nabbefeld

 

Hermann

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Namik

 

Sabine

 

1955

 

FRA

 

50W

 

 Naubert

 

Philippe

 

1962

 

BEL

 

40M

 

 Navratil

 

Karol

 

1966

 

SVK

 

40M

 

 Needham

 

Tony

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Neetens

 

Nicolas

 

1924

 

BEL

 

80M

 

 Nekhaeva

 

Olga

 

1944

 

RUS

 

60W

 

 Nelson

 

June

 

1945

 

ENG

 

60W

 

 Nemergut

 

Ladislav

 

1934

 

CZE

 

70M

 

 Nemet

 

Maria

 

1947

 

HUN

 

60W

 

 Neubauer

 

Herbert

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Neubert

 

Hans

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Neumann

 

Edelgard

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Neumann

 

Gabriele

 

1953

 

GER

 

50W

 

 Neumann

 

Peter

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Neumann

 

Werner

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Neupötsch

 

Harry

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Neusser

 

Helmut

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Ngo

 

Patrick

 

1955

 

FRA

 

50M

 

 Nicaise

 

Francois

 

1956

 

BEL

 

50M

 

 Nicorescu

 

Mircea

 

1963

 

FRA

 

40M

 

 Niehoff

 

Siegmar

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Nielen

 

Gerda

 

1939

 

NED

 

65W

 

 Nielsen

 

Erling

 

1944

 

DEN

 

60M

 

 Nielsen

 

Finn

 

1946

 

DEN

 

60M

 

 Nielsen

 

Hans Henrik

 

1963

 

DEN

 

40M

 

 Nielsen

 

Klas

 

1967

 

DEN

 

40M

 

 Niesthoven

 

Bonny

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Nieswand

 

Manfred

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Nikiforo

 

Galina

 

?

 

?

 

?

 

 Nikiforov

 

Alexander

 

1952

 

RUS

 

50M

 

 Nilsen

 

Erling

 

1941

 

NOR

 

65M

 

 Nistel

 

Wolf-Dieter

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Nitriansky

 

Igor

 

1961

 

CZE

 

40M

 

 Niukkanen

 

Pentti

 

1940

 

FIN

 

65M

 

 Nobile

 

Marco

 

1955

 

ITA

 

50M

 

 Nold

 

Iris

 

1959

 

GER

 

40W

 

 Nold

 

Karlheinz

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Norton

 

Roy

 

1942

 

ENG

 

65M

 

 Nova

 

Vera

 

1954

 

CZE

 

50W

 

 Novichkova

 

Svetlana

 

1936

 

RUS

 

70W

 

 Novobilsky

 

Josef

 

1935

 

CZE

 

70M

 

 Novotny

 

Jiri

 

1932

 

CZE

 

M75

 

 Novotny

 

Vladimir

 

1953

 

CZE

 

50M

 

 Nowakiewicz

 

Danuta

 

1961

 

POL

 

40W

 

 Nowakowski

 

Witold

 

1962

 

POL

 

40M

 

 Nuesse

 

Reinhold

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Nuolioja

 

Einari

 

1934

 

FIN

 

70M

 

 Nyberg

 

Hakan

 

1946

 

FIN

 

60M

 

 Nölkes

 

Rolf

 

1955

 

GER

 

50M

 

 O'Brien

 

Patrick

 

1944

 

IRE

 

60M

 

 O'neill

 

Vincent

 

1943

 

IRE

 

60M

 

 Obst

 

Hans-Jürgen

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Oelkers

 

Heinrich

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Offenstein

 

Albert

 

1937

 

SUI

 

70M

 

 Oger

 

Jacques

 

1930

 

FRA

 

75M

 

 Ogir

 

Edwin

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Ohmen

 

Frank

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Ohrmann-Mangels

 

Irmtraut

 

1954

 

GER

 

50W

 

 Oldenburg

 

Hanna

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Olechnowicz

 

Marian

 

1956

 

POL

 

50M

 

 Ollram

 

Horst

 

1962

 

AUT

 

40M

 

 Olofsson

 

Jan-Erik

 

1940

 

SWE

 

65M

 

 Olthuis

 

Petra

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Opitz

 

Gerd

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Origgi

 

Bruno

 

1952

 

ITA

 

50M

 

 Orr

 

Brian

 

1964

 

IRE

 

40M

 

 Orsag

 

Jaroslav

 

1958

 

SVK

 

40M

 

 Ossner

 

Johann

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Osswald

 

Gregor

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Ostadal

 

Jaroslav

 

1945

 

CZE

 

60M

 

 Ostvalds

 

Ivars

 

1934

 

LAT

 

70M

 

 Ott

 

Siegfried

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Otten

 

Hannelore

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Oudhuis

 

Louis

 

1958

 

NED

 

40M

 

 Outrim

 

Graham

 

1949

 

ENG

 

50M

 

 Ovechkin

 

Sergey

 

1962

 

RUS

 

40M

 

 OZAL

 

CELAL

 

1955

 

TUR

 

50M

 

 Ozdemir

 

Tolga Murat

 

1967

 

TUR

 

40M

 

 OZDEN

 

FATMA SEHER

 

1952

 

TUR

 

50W

 

 OZERTEN

 

ORHAN

 

1952

 

TUR

 

50M

 

 OZKAN

 

TARIK

 

1946

 

TUR

 

60M

 

 Ozturk

 

Huseyin

 

1958

 

TUR

 

40M

 

 Pacal

 

Karel

 

1935

 

CZE

 

70M

 

 Paesano

 

Vincenzo

 

1938

 

ITA

 

65M

 

 Paetzold

 

Evi

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Paher

 

Djuro

 

1951

 

HRV

 

50M

 

 Pahnke

 

Hildegard

 

1933

 

GER

 

70W

 

 Pakhomov

 

Boris

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Pakk

 

Martin

 

1941

 

EST

 

65M

 

 Palau Dominguez

 

Ricard

 

1949

 

ESP

 

50M

 

 Palazzoli

 

Gianfranco

 

1934

 

ITA

 

70M

 

 Palinckx

 

Bruno

 

1940

 

BEL

 

65M

 

 Paluch

 

Dorota

 

1961

 

POL

 

40W

 

 Panagiotes

 

Giakas

 

1960

 

GRE

 

40M

 

 Pape

 

Christiane

 

1960

 

GER

 

40W

 

 Pape

 

Wilfried

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Pareja-Mallat

 

Joan

 

1953

 

ESP

 

50M

 

 Parsegov

 

Gregoriy

 

1956

 

RUS

 

50M

 

 Patel

 

Jarendra

 

1959

 

ENG

 

40M

 

 Paul

 

Arthur

 

1935

 

BEL

 

70M

 

 Paulsen

 

Svein

 

1936

 

NOR

 

70M

 

 Pauyshin

 

Sergey

 

1967

 

RUS

 

40M

 

 Payne

 

John

 

1958

 

ENG

 

40M

 

 Pearce

 

Diane

 

1949

 

ENG

 

50W

 

 Pearse

 

Alan

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Pech

 

Jan

 

1952

 

CZE

 

50M

 

 Pedersen

 

Susanne

 

1953

 

DEN

 

50W

 

 Pegorado

 

Renzo

 

1947

 

ITA

 

60M

 

 Peiffer

 

Klaus

 

1947

 

GER

 

60M

 

 PÉK

 

MIKLÓS

 

1925

 

HUN

 

80M

 

 Pekelharing

 

Hans

 

1940

 

NED

 

65M

 

 Pelikan

 

Heike

 

1954

 

GER

 

50W

 

 Penderak

 

Anja

 

1967

 

GER

 

40W

 

 Penderak

 

Bernt

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Penka

 

Dieter

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Penney

 

Nellie

 

1926

 

ENG

 

80W

 

 Pentti

 

Vihervaara

 

1939

 

FIN

 

65M

 

 Pereira

 

Johannes

 

1941

 

AUT

 

65M

 

 Perez Fernandez

 

Jaime

 

1954

 

ESP

 

50M

 

 Perhac

 

Boris

 

1934

 

HRV

 

70M

 

 Perhoc

 

Vesna

 

1957

 

HRV

 

50W

 

 Perrollaz

 

Jacques

 

1938

 

SUI

 

65M

 

 Persson

 

Arne

 

1933

 

SWE

 

70M

 

 Persson

 

Kjell

 

1963

 

SWE

 

40M

 

 Persson

 

Valdemar

 

1935

 

SWE

 

70M

 

 Peschke

 

Berthold

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Petersheim

 

Michael

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Petracek

 

Jiri

 

1930

 

CZE

 

M75

 

 Petro

 

Tibor

 

1930

 

SVK

 

75M

 

 Petrov

 

Aleksey

 

1957

 

RUS

 

50M

 

 Petrova

 

Elena

 

1954

 

RUS

 

50W

 

 Petrova

 

Olga

 

1952

 

RUS

 

50W

 

 Petrovich

 

Igor

 

?

 

?

 

?

 

 Petrovich

 

Petr

 

1943

 

?

 

?

 

 Petruv

 

Klaus

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Pettersson

 

Mikael

 

1956

 

SWE

 

50M

 

 Pfeil

 

Dr. Egon

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Philipson

 

Ken

 

1947

 

ENG

 

60M

 

 Philo

 

Jean-Claude

 

1935

 

SUI

 

70M

 

 Pho

 

Jimmy

 

1939

 

NED

 

65M

 

 Pichard

 

Lucienne

 

1918

 

FRA

 

85W

 

 Pickard

 

Chris

 

1950

 

ENG

 

50M

 

 Pieper

 

Christa

 

1955

 

GER

 

50W

 

 Pilliere

 

Nicole

 

1936

 

FRA

 

70W

 

 Pilot

 

Marie-Cecile

 

1953

 

FRA

 

50W

 

 Pirisi

 

Istvan

 

1936

 

HUN

 

70M

 

 Pitkänen

 

Risto

 

1955

 

FIN

 

50M

 

 Pleyer

 

Gerd

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Pleyer

 

Helga

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Plikgalvis

 

Ugis

 

1960

 

LAT

 

40M

 

 Pohlmann

 

Dirk

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Pohlmann

 

Ralf

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Pokorny

 

Jiri

 

1953

 

CZE

 

50M

 

 Poldaru

 

Kaljo

 

1947

 

EST

 

60M

 

 Polyanskyi

 

Alexandre

 

1958

 

RUS

 

40M

 

 Poos

 

Pierrot

 

1958

 

LUX

 

40M

 

 Poretskin

 

Vitaly

 

1938

 

RUS

 

65M

 

 Porizek

 

Josef

 

1952

 

CZE

 

50M

 

 Posford

 

Christopher

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Posford

 

Haruko

 

1945

 

ENG

 

60W

 

 Pospiech

 

Harald

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Pospiech

 

Kornelia

 

1954

 

GER

 

50W

 

 Potechius

 

Hannelore

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Potuckova

 

Andela

 

1934

 

CZE

 

70W

 

 Powell

 

Keith

 

1938

 

ENG

 

65M

 

 Prantner

 

Wolfgang

 

1930

 

GER

 

75M

 

 Prashad

 

Kish

 

1960

 

NED

 

40M

 

 Prat-Ferrer

 

Francisco

 

1936

 

ESP

 

70M

 

 Preininger

 

Rosemarie

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Preis

 

Frantisek

 

1933

 

CZE

 

70M

 

 Probst

 

Heinz

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Prochazka

 

Miroslav

 

1957

 

CZE

 

50M

 

 Profeld

 

Frank

 

1952

 

GER

 

50M

 

 Propfe

 

Adolf

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Prosch

 

Ulrich

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Prösdorf

 

Klaus

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Pschichholz

 

Helmut

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Puhr

 

Gerhard

 

1949

 

AUT

 

50M

 

 Pushkarev

 

Igor

 

1966

 

RUS

 

40M

 

 Pussert

 

Dietrich

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Pyatakov

 

Viatcheslav

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Pytlik

 

Johann

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Pütz

 

Christa

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Päplow

 

Manfred

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Pöffel

 

Franz

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Pöschl

 

Gerhard

 

1946

 

AUT

 

60M

 

 Quell

 

Horst

 

1943

 

AUT

 

60M

 

 Qvist

 

Jette

 

1944

 

DEN

 

60W

 

 Radtke

 

Manfred

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Raduschewski

 

Herbert

 

1931

 

GER

 

75M

 

 Raese

 

Lieselotte

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Raffai

 

Sonya

 

1959

 

BEL

 

40W

 

 Raghunath

 

Fred

 

1967

 

NED

 

40M

 

 RAGONCSA

 

FERENC

 

1929

 

HUN

 

75M

 

 Ragusa

 

Clelia

 

1958

 

ITA

 

40W

 

 Rahn-Marx

 

Susanne

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Ramberg

 

Annie Veje

 

1956

 

DEN

 

50W

 

 Ramberg

 

Niels

 

1946

 

DEN

 

60M

 

 Rameswar

 

Rob

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Randerath

 

Heinrich

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Rau

 

Detlef

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Rau

 

Otto

 

1930

 

GER

 

75M

 

 Rauscher

 

Jan

 

1932

 

CZE

 

M75

 

 Rauscher

 

Karin

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Rebattet

 

Genevieve

 

1918

 

FRA

 

85W

 

 Reboul

 

Rene

 

1935

 

FRA

 

70M

 

 Recht

 

Karl-Heinz

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Redam

 

Petra

 

1946

 

GER

 

60W

 

 Regenhardt

 

Hans-Jürgen

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Regnier

 

Christian

 

1959

 

BEL

 

40M

 

 Rehder

 

Andrea

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Reichard

 

Johan

 

1956

 

SWE

 

50M

 

 Reichel

 

Ulla

 

1955

 

GER

 

50W

 

 Reimann

 

Heinz

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Reimann

 

Renate

 

1935

 

GER

 

70W

 

 Reinhart

 

Horst

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Reising

 

Horst

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Reisinger

 

Brigitte

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Reiss

 

György

 

1945

 

HUN

 

60M

 

 Reithofer

 

Elfriede

 

1951

 

AUT

 

50W

 

 Reksten

 

Reidar

 

1936

 

NOR

 

70M

 

 Renevier

 

Andree

 

1959

 

FRA

 

40W

 

 Renkel

 

Edmund

 

1947

 

POL

 

60M

 

 Renkin

 

Liselotte

 

1934

 

AUT

 

70W

 

 Renz

 

Bruno

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Reuland

 

Jürgen

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Reunert

 

Rita

 

1963

 

GER

 

40W

 

 Reynaert

 

Irma

 

1930

 

BEL

 

75W

 

 Richter

 

Wolfgang H.

 

1942

 

NED

 

65M

 

 Richter

 

Heinz

 

1927

 

GER

 

80M

 

 Rider

 

Raymond

 

1947

 

ENG

 

60M

 

 Rider

 

Sandra

 

1951

 

ENG

 

50W

 

 Riedler

 

Herbert

 

1958

 

AUT

 

40M

 

 Riethmüller

 

Sonja

 

1937

 

GER

 

70W

 

 Riget

 

Lars

 

1943

 

DEN

 

60M

 

 Rigmond

 

Michael

 

1964

 

DEN

 

40M

 

 Riha

 

Vaclav

 

1919

 

CZE

 

85M

 

 Ringenier

 

Ans

 

1954

 

NED

 

50W

 

 Rins Claramonte

 

Jorge

 

1948

 

ESP

 

50M

 

 Ritter

 

Reinhard

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Rivera

 

Francisco

 

1966

 

ESP

 

40M

 

 Rizzo

 

Rosario

 

?

 

ITA

 

65M

 

 Robel

 

Miroslav

 

1960

 

SVK

 

40M

 

 Robert

 

Daniel

 

1959

 

BEL

 

40M

 

 Robert

 

Jean-Jacques

 

1948

 

FRA

 

50M

 

 Robertson

 

Ian

 

1952

 

ENG

 

50M

 

 Robinson

 

Audrey

 

1935

 

IRE

 

70W

 

 Robinson

 

Dennis

 

1947

 

ENG

 

60M

 

 Rodina

 

Natalia

 

1956

 

RUS

 

50W

 

 Rodine

 

Alexei

 

1955

 

RUS

 

50M

 

 Roeh

 

Johannes

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Roger

 

Bernard

 

1935

 

FRA

 

70M

 

 Roger

 

Jean-Marie

 

1939

 

FRA

 

65M

 

 Rohr

 

Hans-Konrad

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Rojek

 

Evzen

 

1939

 

CZE

 

65M

 

 Rollino

 

Gilberto

 

1944

 

ITA

 

60M

 

 Romainville

 

Freddy

 

1944

 

BEL

 

60M

 

 Roncelli

 

Sergio

 

1945

 

ITA

 

60M

 

 Roossien

 

Richard

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Rosenbergova

 

Marta

 

1944

 

CZE

 

60W

 

 Rosmarin

 

Alexandre

 

1951

 

BEL

 

50M

 

 Ross

 

Harry

 

1929

 

ENG

 

75M

 

 Roszak

 

Ryszard

 

1938

 

POL

 

65M

 

 Roth

 

Gabriele

 

1962

 

GER

 

40W

 

 Roud

 

Vaclav

 

1943

 

CZE

 

60M

 

 Ruhr

 

Helga

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Ruijschop

 

René

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Ruminska

 

Grazyna

 

1951

 

POL

 

50W

 

 Rumpli

 

Juraj

 

1944

 

SVK

 

60M

 

 Runge

 

Freia

 

1956

 

GER

 

50W

 

 Runge

 

Rüdiger

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Runge

 

Volkmar

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Rupprecht

 

Christl

 

1933

 

GER

 

70W

 

 Ruskelin

 

Osmo

 

1938

 

FIN

 

65M

 

 Russo

 

Antonio

 

1940

 

ITA

 

65M

 

 Russy

 

Karl-Heinz

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Ruthenbeck

 

Kornelia

 

1954

 

GER

 

50W

 

 Ruzha

 

Lumir

 

1927

 

CZE

 

80M

 

 Rußbild

 

Petra

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Rychlik

 

Josef

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Rühl

 

Ingo

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Rädler

 

Marianne

 

1936

 

GER

 

70W

 

 Rödenbeck

 

Dirk

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Rössler

 

Bernd

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Rössler

 

Friedrich

 

1929

 

GER

 

75M

 

 Sabbah

 

Hassan

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Sabolovic

 

Georges

 

1942

 

FRA

 

65M

 

 Safronov

 

Sergey

 

1955

 

RUS

 

50M

 

 Sagacik

 

Stefan

 

1966

 

CZE

 

40M

 

 SAHIN

 

MEHMET

 

1954

 

TUR

 

50M

 

 Sajdak

 

Marek

 

1943

 

POL

 

60M

 

 Sales

 

Jacques

 

1929

 

FRA

 

75M

 

 Sallendre

 

Lucien

 

1939

 

FRA

 

65M

 

 Salon

 

Joseph

 

1951

 

BEL

 

50M

 

 Salter

 

Geoff

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Samsing

 

Tommy

 

1952

 

DEN

 

50M

 

 Samsonov

 

Alexander

 

1962

 

RUS

 

40M

 

 Samuels

 

Spanky

 

1937

 

NED

 

70M

 

 Sandau

 

Helmut

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Sandmann

 

Alfred

 

1927

 

GER

 

80M

 

 Sandmark

 

Lars

 

1942

 

SWE

 

65M

 

 Santifaller Huber

 

Edith

 

1932

 

ITA

 

75W

 

 Saprykin

 

Alexander

 

1953

 

RUS

 

50M

 

 Saraksen

 

Karl

 

1935

 

NOR

 

70M

 

 SARMAN

 

AYKUT

 

1942

 

TUR

 

65M

 

 Sauer

 

Otto

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Saunders

 

Peter

 

1951

 

ENG

 

50M

 

 Sawyer

 

Mary

 

1933

 

ENG

 

70W

 

 Schaar

 

Ingrid

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Schacher

 

Claudio

 

1958

 

SUI

 

40M

 

 Scharff

 

Helmut

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Scharlau

 

Christiane

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Scheers

 

Harry

 

1947

 

NED

 

60M

 

 Scheller

 

Jochen

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Schemberg

 

Matthias

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Schemmel

 

Ralf

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Scherer

 

Roland

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Scheucher

 

Erwin

 

1945

 

AUT

 

60M

 

 Schiemann

 

Jürgen

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Schindel

 

Reinhard

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Schlopath

 

Josef

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Schlosser

 

Hermann

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Schlup

 

Hans

 

1920

 

SUI

 

85M

 

 Schmalz

 

Adam

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Schmechel

 

Stefan

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Schmid

 

Adolf

 

1928

 

GER

 

75M

 

 Schmid

 

Guenter

 

1940

 

SUI

 

65M

 

 Schmid

 

Kurt

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Schmid

 

Theodor

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Schmidt

 

Hanno

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Schmidt

 

Luise

 

1933

 

GER

 

70W

 

 Schmidt

 

Wolfgang

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Schmidt

 

Wolfgang

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Schmitz

 

Elisabeth

 

1949

 

GER

 

50W

 

 Schmitz

 

Paul

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Schmitz

 

Thomas

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Schmollinger

 

Oskar

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Schneckenleitner

 

Werner

 

1943

 

AUT

 

60M

 

 Schneider

 

Brigitte

 

1940

 

GER

 

65W

 

 Schneider

 

Helmut

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Schneider

 

Martin

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Schneider

 

Michael

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Schneider

 

Rudolf

 

1939

 

AUT

 

65M

 

 Schneider

 

Ruth

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Schniererova

 

Anna

 

1947

 

SVK

 

60W

 

 Schnubel

 

Hans Jürgen

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Schnur

 

Helga

 

1950

 

GER

 

50W

 

 Schofield

 

Derek

 

1930

 

ENG

 

75M

 

 Schofield

 

Doreen

 

1940

 

ENG

 

65W

 

 Scholtes

 

Peter

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Scholz

 

Gottfried

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Scholz

 

Rainer

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Schomerus

 

Karl.Heinz

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Schorradt

 

Axel

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Schreiber

 

Gerd

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Schreiter

 

Siegfried

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Schreyer

 

Petra

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Schroeder

 

Josef

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Schroeder

 

Klaus

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Schröder

 

Manfred

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Schröder

 

Manfred

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Schrömges

 

Hildegard

 

1963

 

GER

 

40W

 

 Schuler

 

Bernd

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Schuller

 

Joseph

 

1954

 

LUX

 

50M

 

 Schulte

 

Job

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Schultz

 

Birgit

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Schultz

 

Jutta

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Schulz

 

Bernd

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Schulz

 

Hubert

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Schulz

 

Kerstin

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Schulze

 

Günter

 

1932

 

GER

 

75M

 

 Schunk

 

Lothar

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Schuppe

 

Raymond

 

1931

 

FRA

 

75M

 

 Schuster

 

Erich

 

1957

 

ITA

 

50M

 

 Schuurman

 

Jeroen

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Schwalfenberg

 

Christoph

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Schwan

 

Jaroslav

 

1952

 

CZE

 

50M

 

 Schwarz

 

Albin

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Schwarz

 

Helena

 

1937

 

AUT

 

70W

 

 Schwesig

 

Lothar

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Schwickert

 

Susanne

 

1965

 

GER

 

40W

 

 Schwiegers

 

Horst

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Schwind

 

Bertolf

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Schwitzgebel

 

Günter

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Schüpbach

 

Johanna

 

1967

 

FIN

 

40W

 

 Schütz

 

Erna

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Schütz

 

Eugen

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Schön

 

Andreas

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Schön

 

Birgit

 

1959

 

GER

 

40W

 

 Schön

 

Ingeborg

 

1928

 

GER

 

75W

 

 Scurrah

 

Paul

 

1960

 

ENG

 

40M

 

 Sebens

 

Stephan

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Seefried

 

Gerd

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Sefton

 

Michael

 

1934

 

ENG

 

70M

 

 Segal

 

Leonid

 

1954

 

UKR

 

50M

 

 Sehmisch

 

Wolfgang

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Sehring

 

Hans

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Seidel

 

Josef

 

1936

 

CZE

 

70M

 

 Seidler

 

Andreas

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Seifert

 

Karl-Heinz

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Seiler

 

Michael

 

1957

 

GER

 

50M

 

 Sejpka

 

Ladislav

 

1938

 

CZE

 

65M

 

 Sellhast

 

Jürgen

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Sellmeister

 

Friedrich

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Seman

 

Jan

 

1950

 

SVK

 

50M

 

 Shamray

 

Nikolay

 

1944

 

RUS

 

60M

 

 Shcerbakov

 

Dmitry

 

1950

 

RUS

 

50M

 

 Sheader

 

Matthew

 

1930

 

ENG

 

75M

 

 Shelepenko

 

Leonid

 

1945

 

UKR

 

60M

 

 Shields

 

Helen

 

1955

 

ENG

 

50W

 

 Sialino

 

Achim

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Sidorov

 

Dmitry

 

1967

 

RUS

 

40M

 

 Siegel

 

Erich

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Sievers

 

Heike

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Sievers

 

Volker

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Siitonen

 

Oiva

 

1919

 

FIN

 

85M

 

 Silhan

 

Bohuslav

 

1922

 

CZE

 

85M

 

 Silins

 

Juris

 

1955

 

LAT

 

50M

 

 Silvestri

 

Franca

 

1961

 

ITA

 

40W

 

 Sitnic

 

Iurie

 

1957

 

MDA

 

60M

 

 Skacelik

 

Frantisek

 

1962

 

CZE

 

40M

 

 Skarba

 

Ladislav

 

1959

 

SVK

 

40M

 

 Skenadji

 

Janine

 

1954

 

FRA

 

50W

 

 Skjaersveen

 

Elsa

 

1947

 

NOR

 

60W

 

 Sklizovic

 

Ivica

 

1954

 

SLO

 

50M

 

 Skrlec

 

Damir

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Slevin

 

Colum

 

1964

 

IRE

 

40M

 

 Smets

 

Camille

 

1931

 

BEL

 

75M

 

 Smid

 

Huub

 

1961

 

NED

 

40M

 

 Smid

 

Stanislav

 

1925

 

CZE

 

80M

 

 Smith

 

Louvain

 

1944

 

ENG

 

60W

 

 Smith

 

Vic

 

1941

 

ENG

 

65M

 

 Smits

 

Annemieke

 

1957

 

NED

 

50W

 

 Smola

 

Igor

 

1962

 

CZE

 

40M

 

 Smolik

 

Pavel

 

1940

 

CZE

 

65M

 

 Sobolev

 

Leonid

 

1951

 

UKR

 

50M

 

 Sojcak

 

Jan

 

1953

 

SVK

 

50M

 

 Soltau

 

Rolf

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Solvang

 

Åge

 

1937

 

NOR

 

70M

 

 Sommerer

 

Hanna

 

1934

 

GER

 

70W

 

 Sonntag

 

Doris

 

1953

 

GER

 

50W

 

 Sool

 

Heikki

 

1948

 

EST

 

50M

 

 Sooß

 

Lothar

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Sorel

 

Michele

 

1952

 

BEL

 

50W

 

 Sorger

 

Reinhard

 

1950

 

AUT

 

50M

 

 Soucek

 

Zdenek

 

1944

 

CZE

 

60M

 

 Souren

 

Roel

 

1959

 

NED

 

40M

 

 Spaan

 

Arjo

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Spagni

 

Emanuelle

 

1962

 

ITA

 

40M

 

 Spickermann

 

Dieter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Spiewok

 

Henryk

 

1948

 

POL

 

50M

 

 Spigt

 

Bart

 

1950

 

NED

 

50M

 

 Spiridonov

 

Alexey

 

1965

 

RUS

 

40M

 

 Spohr

 

Karin

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Staat

 

Rainer

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Stadler

 

Pascal

 

1963

 

FRA

 

40M

 

 Stalsberg

 

Leiv

 

1932

 

NOR

 

75M

 

 Stana

 

Pavel

 

1945

 

CZE

 

60M

 

 Stancek

 

Anton

 

1934

 

CZE

 

70M

 

 Stark

 

Andreas

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Staske

 

Frank

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Stebunov

 

Sergey

 

1955

 

RUS

 

50M

 

 Steel

 

David

 

1963

 

ENG

 

40M

 

 Steel

 

Pauline

 

1940

 

ENG

 

65W

 

 Steenwinkel

 

Fred

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Steffen

 

Willi

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Steger

 

Johann

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Stehr

 

Uschi

 

1935

 

GER

 

70W

 

 Steidl

 

Johanna

 

1948

 

GER

 

50W

 

 Steiner

 

Petr

 

1965

 

CZE

 

40M

 

 Steinkämper

 

Konrad

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Steinmetz

 

Michael

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Steitz

 

Dieter

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Stensson

 

Per

 

1937

 

SWE

 

70M

 

 Stepanov

 

Stepan

 

1932

 

RUS

 

75M

 

 Stephan

 

Roland

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Sterringa

 

Geert

 

1944

 

NED

 

60M

 

 Stevens

 

Leo

 

1931

 

BEL

 

75M

 

 Stiebritz

 

Wolfgang

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Stober

 

Luise

 

1929

 

GER

 

75W

 

 Stokke

 

Karin

 

1945

 

NOR

 

60W

 

 Stolnikov

 

Vladimir

 

1947

 

RUS

 

60M

 

 Stolpe

 

Andreas

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Stolte

 

Hans-Ulrich

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Stolzenburg

 

Dr. Peter

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Stor

 

Gorazd

 

1961

 

SLO

 

40M

 

 Stor

 

Igor

 

1961

 

SLO

 

40M

 

 Storck

 

Achim

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Stordal

 

Kjell

 

1959

 

NOR

 

40M

 

 Stracey

 

Ronald

 

1932

 

ENG

 

75M

 

 Strand

 

Terje

 

1958

 

NOR

 

40M

 

 Strand

 

Yngvar

 

1935

 

NOR

 

70M

 

 Strecker

 

Adolf

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Strecker

 

Hannelore

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Strohmeyer

 

Rosemarie

 

1943

 

GER

 

60W

 

 Stroncek

 

Josef

 

1950

 

CZE

 

50M

 

 Struik

 

Dick

 

1946

 

NED

 

60M

 

 Strzaika

 

Marian

 

1952

 

POL

 

50M

 

 Stuchly

 

Rostislav

 

1958

 

CZE

 

40M

 

 Studecky

 

Ivan

 

1955

 

CZE

 

50M

 

 Stuffer

 

Othmar

 

1963

 

ITA

 

40M

 

 Stumpf

 

Frank

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Sturm

 

Gertraud

 

1949

 

AUT

 

50W

 

 Stuth

 

Helga

 

1927

 

GER

 

80W

 

 Stüger

 

Otto

 

1954

 

AUT

 

50M

 

 Stürmer

 

Reinhold

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Stöckel

 

Ellen

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Supper

 

Manfred

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Surbek

 

Dragutin

 

1946

 

HRV

 

60M

 

 Svecova

 

Eva

 

1940

 

CZE

 

65W

 

 Svensson

 

Håkan

 

1957

 

SWE

 

50M

 

 Svensson

 

Lennart

 

1940

 

SWE

 

65M

 

 Svensson

 

Nils-Erik

 

1933

 

SWE

 

70M

 

 Svensson

 

Per

 

1956

 

SWE

 

50M

 

 Svikis

 

Ervins

 

1960

 

LAT

 

40M

 

 Svoboda

 

Harald

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Syvertsen

 

Ragnar

 

1937

 

NOR

 

70M

 

 Szabó

 

Jozef

 

1937

 

SVK

 

70M

 

 Szallár

 

Ladislav

 

1943

 

SVK

 

60M

 

 Szczeponek

 

Hans-Joachim

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Szymanski

 

Renate

 

1947

 

SUI

 

60W

 

 Söderberg

 

Ingemar

 

1952

 

SWE

 

50M

 

 Söderström

 

Ingvar

 

1936

 

FIN

 

70M

 

 Söhnholz

 

Fritz

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Söndberg

 

Oscar

 

1964

 

DEN

 

40M

 

 Tabatt

 

Almuth

 

1946

 

GER

 

60W

 

 Takacs

 

Janos

 

1954

 

SUI

 

50M

 

 Tamini

 

Pierre-Georges

 

1939

 

SUI

 

65M

 

 Tanmark

 

Erik

 

1915

 

SWE

 

85M

 

 TECIMEROGLU

 

BEKIR

 

1953

 

TUR

 

50M

 

 Temelkov

 

Risto

 

1960

 

MKD

 

40M

 

 Tempessy

 

Frans

 

1940

 

NED

 

65M

 

 Ten Bras

 

Wil

 

1932

 

NED

 

75M

 

 Ten Geuzendam

 

Dolly

 

1939

 

NED

 

65W

 

 Tenne

 

Heinz-Dieter

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Terlouw

 

Jeanne

 

1943

 

NED

 

60W

 

 Terry

 

David

 

1942

 

ENG

 

65M

 

 Thaller

 

Johann

 

1936

 

AUT

 

70M

 

 Theelen

 

Hans-Achim

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Theiss

 

Uwe

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Thiel

 

Bernhard

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Thiem

 

Christel

 

1938

 

GER

 

65W

 

 Thies

 

Gunda

 

1947

 

GER

 

60W

 

 Thivet

 

Sylvie

 

1960

 

FRA

 

40W

 

 Thol

 

Andreas

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Thol

 

Ulrich

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Thomas

 

Lucien

 

1936

 

FRA

 

70M

 

 Thomas

 

Michel

 

1944

 

FRA

 

60M

 

 Thomas

 

Steffen

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Thomas

 

Ymke

 

1953

 

NED

 

50W

 

 Thomasová

 

Elena

 

1942

 

SVK

 

65W

 

 Thonig

 

Johannes

 

1927

 

GER

 

80M

 

 Thorbjörnsson

 

Jan

 

1944

 

SWE

 

60M

 

 Thornton

 

Granville

 

1940

 

ENG

 

65M

 

 Thorsell

 

Svante

 

1922

 

SWE

 

85M

 

 Thurman

 

Peter

 

1933

 

ENG

 

70M

 

 Thut

 

André

 

1958

 

SUI

 

40M

 

 Tielrooy

 

Edo

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Tikhomirova

 

Inna

 

1962

 

RUS

 

40W

 

 Tilmanns

 

Ed

 

1963

 

NED

 

40M

 

 Titgens

 

Trudi

 

1957

 

GER

 

50W

 

 Tkacuk

 

Roman

 

1965

 

CZE

 

40M

 

 Tobisch

 

Franz-Otto

 

1955

 

GER

 

40M

 

 Tooten

 

Hans

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Torres Garcia

 

Joaquin

 

1946

 

ESP

 

60M

 

 Trachet

 

Emile

 

1924

 

FRA

 

80M

 

 Trankvilevskaya

 

Liudmila

 

1946

 

RUS

 

60W

 

 Trautmann

 

Josef

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Trefois

 

Francis

 

1950

 

BEL

 

50M

 

 Trepl

 

Erich

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Treu

 

Björn

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Tribillon

 

Pierre

 

1946

 

FRA

 

60M

 

 Trippner

 

Frank

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Troßmann

 

Kurt

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Trstjak

 

Otto

 

1942

 

SUI

 

65M

 

 Tschanz

 

Rudolf

 

1948

 

SUI

 

50M

 

 Tschörner

 

Manfred

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Tsepeleva

 

Liudmila

 

1951

 

RUS

 

50W

 

 Tudvasev

 

Vladimir

 

1955

 

RUS

 

50M

 

 TUKSAVUL

 

TEOMAN

 

1933

 

TUR

 

70M

 

 Turpin

 

Chris

 

1956

 

ENG

 

50M

 

 Tyler

 

Sylvia

 

1937

 

ENG

 

70W

 

 Uhink

 

Gerhard

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Ulbricht

 

Anton

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Ulrich

 

Peter

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Ulrich

 

Wilhelm

 

1960

 

GER

 

40M

 

 Uwe

 

Koch

 

1967

 

GER

 

40M

 

 Vacchelli

 

Reto

 

1959

 

SUI

 

40M

 

 Valek

 

Lubomir

 

1948

 

SVK

 

50M

 

 Valenta

 

Milan

 

1962

 

CZE

 

40M

 

 Valko

 

Pavel

 

1960

 

SVK

 

40M

 

 Valovics

 

Gyula

 

1957

 

HUN

 

50M

 

 Van Aalst

 

Aad

 

1947

 

NED

 

60M

 

 Van Alst

 

Martin

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Van Bommel

 

Peter

 

1941

 

NED

 

65M

 

 Van Bruggen

 

Andries

 

1939

 

NED

 

65M

 

 Van de Berg

 

Ed

 

1946

 

NED

 

60M

 

 Van den Bosch

 

Angelique

 

1962

 

NED

 

40W

 

 Van den Broek

 

Hans

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Van der Aa

 

Ron

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Van der Helm

 

Bert

 

1948

 

NED

 

50M

 

 Van der Linden

 

Didier

 

1953

 

BEL

 

50M

 

 Van der Meijde

 

Wil

 

1945

 

NED

 

60M

 

 Van der Poel

 

Miriam

 

1953

 

NED

 

50W

 

 Van der Steeg

 

Roel

 

1948

 

NED

 

50M

 

 Van der Steen

 

Pim

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Van der Valk

 

Jeanette

 

1951

 

NED

 

50W

 

 Van der Velden

 

Marian

 

1964

 

NED

 

40W

 

 Van Dijk

 

René

 

1957

 

NED

 

50M

 

 Van Gelder

 

Louis

 

1921

 

BEL

 

85M

 

 Van Gelder

 

Mavis

 

1925

 

BEL

 

80W

 

 Van Gelder

 

Sinclair

 

1947

 

NED

 

60M

 

 Van Haaren

 

Hans

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Van Klinken

 

Gerrit

 

1949

 

NED

 

50M

 

 Van Leeuwen

 

Jeroen

 

1958

 

NED

 

40M

 

 Van Lier

 

Rob

 

1966

 

NED

 

40M

 

 Van Meeteren

 

Hans

 

1945

 

NED

 

60M

 

 Van Mierlo

 

Rob

 

1955

 

NED

 

50M

 

 Van Ooijen

 

Wim

 

1958

 

NED

 

40M

 

 Van Oostenrijk

 

Fred

 

1953

 

NED

 

50M

 

 Van Opstal

 

Remko

 

1967

 

NED

 

40M

 

 Van Put

 

Rita

 

1941

 

BEL

 

65W

 

 Van Rintel

 

Jean-Marie

 

1957

 

BEL

 

50M

 

 Van Schaik

 

John

 

1954

 

NED

 

50M

 

 Van Slobbe

 

Nico

 

1950

 

NED

 

50M

 

 Van Spanje

 

Henk

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Van Straelen

 

Ferry

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Van Teylingen

 

Aad

 

1927

 

NED

 

80M

 

 Van Toor

 

Gerardus Judocus

 

1918

 

NED

 

85M

 

 Van Veen

 

Juliet

 

1957

 

NED

 

50W

 

 Van Veen

 

Riko

 

1962

 

NED

 

40M

 

 Van Zon

 

Hans

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Vandercoilden

 

Dominique

 

1962

 

BEL

 

40W

 

 Vandoni

 

Simona

 

1966

 

ITA

 

40W

 

 Varfolomejevs

 

Peteris

 

1944

 

LAT

 

60M

 

 VARGA

 

ELEMÉR

 

1948

 

HUN

 

50M

 

 Vasilchenko

 

Victor

 

1945

 

RUS

 

60M

 

 Vass

 

Maria

 

1951

 

HUN

 

50W

 

 Vaverka

 

Peter

 

1962

 

SVK

 

40M

 

 Vcislo

 

Jaroslav

 

1939

 

CZE

 

65M

 

 Vedlin

 

Evgen

 

1960

 

SVN

 

40M

 

 Vedral

 

Frantisek

 

1954

 

CZE

 

50M

 

 Veit

 

Günter

 

1930

 

GER

 

75M

 

 Vejzvalda

 

Vladislav

 

1942

 

CZE

 

65M

 

 Veneer

 

Georgia

 

1922

 

ENG

 

85W

 

 Venner

 

Ritchie

 

1965

 

ENG

 

40M

 

 Venqlueleir

 

Robert

 

1948

 

BEL

 

50M

 

 Verbesselt

 

Willy

 

1933

 

BEL

 

70M

 

 Verheyen

 

Wim

 

1967

 

BEL

 

40M

 

 Verhoof

 

Jan

 

1956

 

NED

 

50M

 

 Versang

 

Jacques

 

1946

 

SUI

 

60M

 

 Verver

 

Jaap

 

1923

 

NED

 

80M

 

 Vesseur

 

Kees

 

1948

 

NED

 

50M

 

 Vetter

 

Konrad

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Viallon

 

Marc

 

1945

 

FRA

 

60M

 

 Vich

 

Pavel

 

1948

 

CZE

 

50M

 

 Vince

 

Gulyas

 

1946

 

HUN

 

60M

 

 Vinck

 

Norbert

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Vink

 

Koen

 

1967

 

NED

 

40M

 

 Vinzens

 

Ralf Peter

 

1958

 

GER

 

40M

 

 Virtanen

 

Risto

 

1961

 

FIN

 

40M

 

 Viryasov

 

Victor

 

1944

 

RUS

 

60M

 

 Visintainer

 

Enzo

 

?

 

ITA

 

50M

 

 Vitzthum

 

Annemarie

 

1941

 

GER

 

65W

 

 Vlk

 

Antonin

 

1940

 

CZE

 

65M

 

 Vogelsang

 

Joerg

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Vogler

 

Edwin

 

1956

 

GER

 

50M

 

 Vohs

 

Paul

 

1951

 

GER

 

50M

 

 Vojtek

 

Jiri

 

1957

 

CZE

 

50M

 

 Volkert

 

Gunter

 

1959

 

GER

 

40M

 

 Volkmann

 

Werner

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Vollebregt

 

Marcel

 

1959

 

NED

 

40M

 

 Vom Kolken

 

Rolf

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Von Diecken

 

Jutta

 

1961

 

GER

 

40W

 

 Von Pronay

 

Horst

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Von Schachtmeyer

 

Martin

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Voneche

 

Monique

 

1955

 

BEL

 

50W

 

 Vonk

 

Edwin

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Voordouw

 

Cees

 

1964

 

NED

 

40M

 

 Votipka

 

Emanuel

 

1943

 

CZE

 

60M

 

 Voue

 

Christine

 

1955

 

BEL

 

50W

 

 Voutsinas

 

Elias

 

1961

 

GRE

 

40M

 

 Vozenilek

 

Jiri

 

1952

 

CZE

 

50M

 

 Voß

 

Helmut

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Vrees

 

André

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Vriesekoop

 

Bettine

 

1961

 

NED

 

40W

 

 Vromans

 

Cees

 

1943

 

NED

 

60M

 

 Vronský

 

Vladimír

 

1946

 

SVK

 

60M

 

 Waesch

 

Klaus

 

1955

 

GER

 

50M

 

 Wain

 

Martine

 

1944

 

FRA

 

60W

 

 Wall

 

Bill

 

1931

 

ENG

 

75M

 

 Walter

 

Angela

 

1958

 

GER

 

40W

 

 Walter

 

Erwin

 

1935

 

GER

 

70M

 

 Wantier

 

Maggy

 

1948

 

BEL

 

50W

 

 Waschul

 

Christoph

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Wassermeyer-

 

Edda Christa

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Webb

 

Harvey

 

1944

 

ENG

 

60M

 

 Weber

 

Cornelia

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Weber

 

Dr. Karl-Heinz

 

1938

 

GER

 

65M

 

 Weber

 

Jürgen

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Weber

 

Karl

 

1945

 

GER

 

60M

 

 Weckbach

 

Georg

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Wegh

 

Matthieu

 

1965

 

NED

 

40M

 

 Wegman

 

Wim

 

1961

 

NED

 

40M

 

 Wegrowicz

 

Wojciech

 

1956

 

POL

 

50M

 

 Weickert

 

Günter

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Weigelt

 

Horst

 

1937

 

GER

 

70M

 

 Weiss

 

Ernst

 

1966

 

GER

 

40M

 

 Weiss

 

Waltraud

 

1948

 

AUT

 

50W

 

 Weissensee

 

Gela

 

1953

 

GER

 

50W

 

 Weissensee

 

Günther

 

1953

 

GER

 

50M

 

 Weisters

 

Wilfried

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Weiß

 

Karl-Hermann

 

1947

 

GER

 

60M

 

 Wendt

 

Hannelore

 

1938

 

GER

 

65W

 

 Wendt

 

Karsten

 

1941

 

GER

 

65M

 

 Wenk

 

Wolfgang

 

1939

 

GER

 

65M

 

 Wenner-Bunge

 

Ulrike

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Wenzel

 

Dieter

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Werge

 

Benno

 

1941

 

DEN

 

65M

 

 Werner

 

Gerd

 

1950

 

GER

 

50M

 

 Werner

 

Silke

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Wessman

 

Björn

 

1941

 

SWE

 

65M

 

 Westerhof

 

Hans

 

1951

 

NED

 

50M

 

 Westling

 

Hans

 

1938

 

SWE

 

65M

 

 White

 

Jean

 

1936

 

ENG

 

70W

 

 Whittaker

 

Les

 

1946

 

ENG

 

60M

 

 Wicker

 

Mark

 

1964

 

ENG

 

40M

 

 Wicks

 

Christine

 

1956

 

ENG

 

50W

 

 Wicks

 

Tony

 

1955

 

ENG

 

50M

 

 Widmer

 

Ralph

 

1962

 

SUI

 

40M

 

 Widor

 

Dieter

 

1942

 

SUI

 

65M

 

 Wielgus

 

Stefan

 

1961

 

POL

 

40M

 

 Wiencke

 

Roswitha

 

1944

 

GER

 

60W

 

 Wienert

 

Klaus

 

1943

 

GER

 

60M

 

 Wienert

 

Rainer

 

1940

 

GER

 

60M

 

 Wieslaw

 

Okonek

 

1965

 

POL

 

40M

 

 Wiingard

 

Sonnie

 

1960

 

NED

 

40W

 

 Wilhelm

 

Kurt

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Wilhelmsson

 

Erik

 

1934

 

SWE

 

70M

 

 Wilkins

 

Michael

 

1955

 

ENG

 

50M

 

 Williams

 

Judy

 

1944

 

NED

 

60W

 

 Williamson

 

John

 

1948

 

ENG

 

50M

 

 Willke

 

Martha

 

1932

 

GER

 

75W

 

 Willson

 

Bill

 

1933

 

ENG

 

70M

 

 Willson

 

Jamie

 

1955

 

ENG

 

50M

 

 Willson

 

Susan

 

1952

 

ENG

 

50W

 

 Wilson

 

David

 

1940

 

ENG

 

65M

 

 Wilson

 

Terence

 

1933

 

ENG

 

70M

 

 Winbrant

 

Gunnar

 

1944

 

SWE

 

60M

 

 Windelen

 

Hermann-Josef

 

1961

 

GER

 

40M

 

 Winter

 

Michael

 

1954

 

GER

 

50M

 

 Winther

 

Hans Henning

 

1938

 

DEN

 

65M

 

 Withyman

 

Michael

 

1941

 

ENG

 

65M

 

 Witte

 

Uwe

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Witthaus

 

Prof.Dr. Bernd

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Wojtczak

 

Tadeusz

 

1936

 

POL

 

70M

 

 Wolf

 

Manfred

 

1934

 

GER

 

70M

 

 Wolf

 

Norbert

 

1933

 

GER

 

70M

 

 Wolff

 

Achim

 

1944

 

GER

 

60M

 

 Wolff

 

Petra

 

1959

 

GER

 

40W

 

 Wolff

 

Thomas

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Wollesen

 

Edith

 

1936

 

GER

 

70W

 

 Wollny

 

Arnold

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Wollweber

 

Frank

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Wood

 

Albert

 

1935

 

ENG

 

70M

 

 Wood

 

Derek

 

1947

 

ENG

 

60M

 

 Wood

 

Jackie

 

1949

 

ENG

 

50W

 

 Worrell

 

Patrick

 

1956

 

ENG

 

50M

 

 Woudstra

 

Johan

 

1961

 

NED

 

40M

 

 Wozniak

 

Marian

 

1950

 

POL

 

50M

 

 Wrusch

 

Marion

 

1966

 

GER

 

40W

 

 Wrusch

 

Matthias

 

1964

 

GER

 

40M

 

 Wuestenbecker

 

Bernd

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Wundenberg

 

Olaf

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Wunder

 

Thomas

 

1963

 

GER

 

40M

 

 Wunderlich

 

Anke

 

1952

 

GER

 

50W

 

 Wunner

 

Heidi

 

1939

 

GER

 

65W

 

 Wunsch

 

Alois

 

1946

 

AUT

 

60M

 

 Wuraola

 

Abdul

 

1965

 

ENG

 

40M

 

 Wutzke

 

Christel

 

1946

 

GER

 

60W

 

 Wyrzykowski

 

Marian

 

1939

 

POL

 

65M

 

 Wysiecki

 

Christian

 

1962

 

GER

 

40M

 

 Wüste

 

Heinz-Dieter

 

1936

 

GER

 

70M

 

 X Schultz

 

Erwin

 

1926

 

GER

 

80M

 

 Yahiel

 

Henri

 

1932

 

FRA

 

75M

 

 Yangutov

 

Petr

 

1927

 

RUS

 

80M

 

 Yao

 

Chuang Huang

 

1952

 

BEL

 

50M

 

 Yenenko

 

Galyna

 

1963

 

UKR

 

40W

 

 Yilmazcan

 

Enver

 

1964

 

TUR

 

40M

 

 Zacher

 

Gizella

 

1945

 

HUN

 

60W

 

 Zachlehner

 

Heinz

 

1936

 

GER

 

70M

 

 Zagorski

 

Dirk

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Zagyi

 

Eugen

 

1959

 

SVK

 

40M

 

 Zakharovich

 

Eduard

 

?

 

?

 

?

 

 Zanetta

 

Paolo

 

1965

 

ITA

 

40M

 

 Zarifian-Arnold

 

Hamide

 

1956

 

GER

 

50W

 

 Zastrow

 

Jürgen-Dietrich

 

1949

 

GER

 

50M

 

 Zbigniew

 

Jonski

 

1934

 

POL

 

70M

 

 Zbinden

 

Christine

 

1953

 

SUI

 

50W

 

 Zborowska

 

Alina

 

1964

 

POL

 

40W

 

 Zehne

 

Waltraut

 

1932

 

GER

 

75W

 

 Zens

 

Arnis

 

1922

 

LAT

 

85M

 

 Zentis

 

Karin

 

1951

 

GER

 

50W

 

 Ziegler

 

Erika

 

1937

 

GER

 

70W

 

 Zieher

 

Helgard

 

1945

 

GER

 

60W

 

 Zilch

 

Gabi

 

1964

 

GER

 

40W

 

 Zilken

 

Dieter

 

1940

 

GER

 

65M

 

 Zilla

 

Jaroslav

 

1955

 

SVK

 

50M

 

 Zillich

 

Diethard

 

1942

 

GER

 

65M

 

 Zima

 

Stanislav

 

1929

 

CZE

 

75M

 

 Zippel

 

Monika

 

1950

 

GER

 

50W

 

 Zlatohlavek

 

Jaroslav

 

1963

 

CZE

 

40M

 

 Zoltan

 

Dubeczi

 

1941

 

HUN

 

65M

 

 Zubrin

 

Anatoly

 

1941

 

RUS

 

65M

 

 Zuyev

 

Yuriy

 

1962

 

RUS

 

40M

 

 Zvereva

 

Galina

 

1952

 

RUS

 

50W

 

 Zwaenenpoel

 

Luc

 

1954

 

BEL

 

50M

 

 Zwaenenpoel

 

Robert

 

1949

 

BEL

 

50M

 

 Zwick

 

Gerald

 

1948

 

GER

 

50M

 

 Zöller

 

Armin

 

1946

 

GER

 

60M

 

 Öhler

 

Gerhard

 

1954

 

AUT

 

50M

 

 Öhler

 

Joachim

 

1965

 

GER

 

40M

 

 Österholm

 

Curt

 

1925

 

SWE

 

80M

 
 
 
 
 
 
 
 
 

webdesign door
Veldmaat ICT